
15:10, 14 серпня 2023 р.
Надійне джерело
У Вознесенську капітально відремонтують операційне відділення лікарні за 18,8 мільйони гривень
У Вознесенській багатопрофільній лікарні проведуть капремонт операційного відділення у хірургічному корпусі за 18 мільйонів 849 тисяч 820 гривень.
Як свідчать дані системи публічних закупівель ProZorro, тендер на було оголошено 11 серпня, а проведення аукціону заплановано на 22 серпня.
Згідно з технічним завданням, підрядник має відремонтувати підлогу, стелю й стіни, замінити двері та вікна, прокласти водопровід та встановити нову сантехніку. Крім того, також облаштувати систему опалення, освітлення й вентиляції.
Переможець повинен буде виконати роботи до 25 грудня поточного року.
Нагадаємо, у Миколаєві планують капітально відремонтувати багатоповерхівку на Аляудах за 3,2 мільйона гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:14
Вчора
ТОП новини
Оголошення
08:25, 12 травня
10:58, 24 травня
6
live comments feed...