• Головна
  • Уряд виділив понад 200 мільйонів гривень на компенсацію за житло військовим та їхнім родинам на Миколаївщини. Як подати заяву
16:40, 3 серпня
Надійне джерело

Уряд виділив понад 200 мільйонів гривень на компенсацію за житло військовим та їхнім родинам на Миколаївщини. Як подати заяву

Уряд виділив понад 200 мільйонів гривень для придбання житла учасникам бойових дій, ВПО та сім'ям загиблих військовослужбовців з Миколаївщини. Квартиру можна купити в будь-якому населеному пункті.

Як повідомляє Суспільне, компенсація може використовуватися протягом року - це за загальними нормами, але в умовах воєнного стану, протягом всього воєнного стану плюс шість місяців.

Розрахунок такої субвенції здійснюється, враховуючи середню вартість одного квадратного метра, яка станом на 2 серпня складає 20 843 гривні. Цю суму необхідно помножити її на коефіцієнт 1,5 (розрахунок для міст обласного значення).

Видача компенсації відбувається за наступним алгоритмом:

  • Стати на квартирний облік. Це можна зробити в органі місцевого самоврядування, виконкомі, квартирному відділі відповідно до своєї територіальної громади.
  • Звернутися до органів соціального захисту населення, подати заяву й надати документи, які підтверджують той чи інший статус: людина, яка виконувала військовий обов'язок на території інших країн, людина, яка є внутрішньо переміщеною особою й одночасно учасником бойових дій та виконує свої завдання на території проведення бойових дій, члени сімей загиблого, які підтвердили свої родинні відносини відповідно до кодексу України.
  • Отримати компенсацію.

Компенсація для однієї особи скаладає 2,2 мільйона гривень.

Зі слів директорки департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА, 13 родинам загиблих військовослужбовців станом на 2 серпня вже надано компенсацію. Загалом у черзі ще перебуває 21 така сім'я. Ще 57 сімей, де є внутрішньо переміщені особи, які водночас захищають цілісність України і перебувають у зоні бойових дій станом на 2 серпня забезпечені компенсацією на загальну суму 125,9 мільйона гривень. На таку компенсацію очікують ще понад 70 сімей.

Нагадаємо, з бюджету України вже виділено 400 мільйонів гривень для відновлення пошкодженого житла, у тому числі і для жителів Миколаївської області. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна війна #росія вторгення в україну #зсу переможе #миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...