• Головна
  • У раді пропонують підвищити відповідальність за російську музику в кафе, магазинах чи в іншій сфері послуг
18:40, 2 серпня
Надійне джерело

У раді пропонують підвищити відповідальність за російську музику в кафе, магазинах чи в іншій сфері послуг

Народні депутати подали законопроект, яким регулюється підвищення відповідальності за порушення закладами торгівлі,громадського харчування та сфери послуг музичного продукту держави-агресора.

Згідно з законопроектом №9547, депутати пропонують збільшити покарання до штрафу від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А повторно від 1000 до 1500.

"Основною метою цього законопроекту є забезпечення дієвих заходів впливу на суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, які не дотримуються встановлених обмежень у сфері підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора", - пишеться в пояснювальній записці.

Також додають і те, що "музичний продукт державі-агресору може впливати на сепаратистські настрої населення створюючи ілюзію привабливості російської ідентичності, наявності спільних інтересів, відмінних від інтересів решти населення України, породжуючи ціннісні суперечності. Такі продукти часто по своїй суті були інформаційними спецопераціями, спрямованими на послаблення нашої держави".

Депутати сподіваються, що посилення відповідальності у сприятиме більш сумлінному виконанню вимог законодавства у сфері стимулювання розвитку національного музичного продукту, мінімізує ризики російської ворожої пропаганди засобами музики на території України,

 Як відомо, Верхновна Рада 19 червня прийняла Закон (проект № 7273-д), яким заборонила російську музику в українських медіа та громадському просторі, а також Закон (проект № 7459), яким заборонений імпорт та розповсюдження книг та іншої видавничої продукції з росії, тимчасово окупованих нею територій України та з білорусі.

Повністю та безстроково під забороною  публічне виконання та показ фонограм та музичних кліпів, виконаних та/або вироблених співаком (співачкою), який є або був у будь-який період після 1991 року громадянином росії, за винятком колишніх громадян росії, які є або на момент смерті були громадянами України і не мають (не мали на момент смерті) громадянства росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#російська музика #ні російській музиці #російська музика миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...