• Головна
  • Картонні коробки з дизайном від українського виробника
Новини компаній
11:00, 1 серпня

Картонні коробки з дизайном від українського виробника

Новини компаній

На сьогоднішній день картонні коробкиhttps://aspak.in.ua/g1305870-kartonnye-korobki виконують роль не лише пакувальної тари, хоча це й є основною їх функцію, а й використовуються в якості допоміжного рекламного інструменту. Причому, за мінімальною ціною, адже не потрібно додатково друкувати поліграфію, нею виступає сама тара. А компанії залишається тільки потурбуватись, щоб на коробці був присутній логотип бренду або торгової марки.

Такий маркетинговий хід не є чимось новим, його вже досить давно застосовують у цілій низці західних країн. Але тепер і в Україні можна купити коробки з принтом на замовлення, та ще й по оптовим цінам від виробника. Це дозволить значно заощадити на рекламній поліграфії, заодно підвищити репутацію своєї компанії.

Важливість гарного дизайну пакувальної тари

Звичайно, хтось може подумати, що зовсім необов’язково витрачатись на принт для пакувальної тари. Адже можна просто замовити, наприклад, коробки білого кольору, і цього буде достатньо.

Але все ж таки є певні переваги у тому, щоб коробка з картону мала гарний фірмовий дизайн:

  • Популяризація бренду або торгової марки. Чим більше буде різноманітної продукції з логотипом, тим більш впізнаваним буде бренд. Споживачі підсвідомо запам’ятовують логотипи та слогани, навіть фірмові кольори. І тому наступного разу скоріше звернуть увагу на товари саме тієї компанії, яку впізнають;
  • Формування іміджу. Так, звісно, можна обійтись звичайною пакувальною тарою білого або бурого кольору. Але якщо коробка матиме цікавий дизайн, це значно покращить репутацію компанії, додасть солідності та стилю;
  • Позитивне сприйняття. Споживач, отримуючи своє замовлення у фірмовій упаковці, знає, що про нього турбуються, навіть в таких дрібничках. Тому його ставлення до компанії чи бренду покращується. А ще у нього виникає підсвідома позитивна асоціація з цим брендом, що, знову ж таки, спонукає замовляти товари лише у цього продавця.

Крім того, фірмові пакувальні коробки вигідно відокремлюють компанію від конкурентів. Така дрібничка, як оформлення тари в корпоративні кольори або нанесення логотипу, дозволяє виділитись серед інших виробників або продавців схожої продукції, які використовують звичайні коробки.

А ще ніколи не варто забувати про так зване «сарафанне радіо». Наприклад, до людини завітали гості, і побачили там фірмову коробку з-під якогось товару. І це може привернути їх увагу, спонукати поцікавитись, що то був за товар. Таким чином, випадкові люди можуть стати потенційними клієнтами.

Як видно, витрати на гарний дизайн для упаковки або логотип повністю себе виправдовують, так як дозволяють пасивно залучати велику кількість нових покупців і клієнтів. Недаремно найбільш відомі компанії користуються даним маркетинговим інструментом, і впевнено обійшли всіх своїх конкурентів. Просто завдяки такій дрібничці.

Оптові ціни на коробки в АгроСпецПак

Купитикоробки на замовлення з дизайном пропонує виробник АгроСпецПак. Він пропонує широкий асортимент пакувальної тари, а ще – тут найбільший в Україні вибір розмірів коробок і гофроящиків.

Враховуючи те, що компанія сама виготовляє картонну тару, тут можна придбати продукцію за цінами виробника, не переплачуючи зайві кошти посередникам. Причому можна замовити як велику партію, так і дрібний опт. Коробки надходять у розібраному вигляді, тому не потребують багато місця для зберігання, натомість їх дуже легко зібрати протягом лічених хвилин. Гофроящики збираються за допомогою скотчу, клею або скоб, самозбірні коробки можна зібрати без допоміжних матеріалів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...