• Головна
  • Миколаївцям пояснили, чому знову під час зливи затопило Дормашину, - ФОТО
10:10, 25 липня 2023 р.
Надійне джерело

Миколаївцям пояснили, чому знову під час зливи затопило Дормашину, - ФОТО

Минулого тижня у Миколаєві двічі була сильна злива з грозою. Через це підтопило і деякі райони міста. Зокрема в центрі під водою знову опинилась Дормашина, хоча раніше мер казав, що проблема вирішена.

В ЕЛУ Автодоріг пояснили причину затоплення вулиць. На підприємстві пишуть, що фахівці  обстежують мережі та вже працюють над вирішенням проблем

Що стосується Дормашини, то сюди стікала вода з вищих ділянок проспекту Центрального та прилеглих вулиць, а також Потьомкінської.

"Обʼєми води були суттєві, але заміри показали, що колектор може виводити таку кількість води, але рроблему становлять саме дощоприймачі. Велика вода принесла з доріг і тротуарів сміття, яке перекрило зливостоки. У цей же час сам канал, як основна магістраль, не був повністю заповнений", - пишуть на КП.

Тому працюємо над зливоприймачами, щоб більше подібних підтоплень не було.

Також підтоплення були в мкр.Намив.

"Основний зливовий колектор тут був забруднений сміттям та перекрив вихід води. Хоча зауважимо, що фахівці КП постійно проводять очистку дощоприймачів та колектора.Під час очищення після зливи тут було виявлено покриття з підлог, ковдри, частини вікон та багато пакетів зі сміттям", - пишеться в ЕЛУ.

Миколаївцям пояснили, чому знову під час зливи затопило Дормашину, - ФОТО , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Миколаїв #дормашина Миколаїв #злива Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...