• Головна
  • Вибухи на Кримському мосту: речниця ОК "Південь" вважає цю подію провокацією рашистів,- ФОТО
08:05, 17 липня 2023 р.
Надійне джерело

Вибухи на Кримському мосту: речниця ОК "Південь" вважає цю подію провокацією рашистів,- ФОТО

Сьогодні зранку, 17 липня, стався вибух на Кримському мосту. На росії поки що не вигадали, через що стався вибух.

Проте, речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк вважає цю подію провокацією з боку рашистів.

- Сьогоднішня ситуація на Кримському мосту може бути провокацією з боку росії на тлі небажання продовжувати зернову угоду,- зазначила Гуменюк.

Варто зазначити, що вчора, 16 липня, з Одеси вийшло останнє судно в рамках "зернової" угоди. Термін дії зернової ініціативи спливає сьогодні і рішення про продовження поки що немає.

Начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов зазначив, що ГУР стверджує, що ракетних ударів по Кримському мосту 17.07.2023 р. не було.

- Що відбувається на території Мордора - не знає ніхто. Там може статися, що завгодно, і тільки за деякий час у кремлі придумають, яку локшину повісити на вуха оркам із Мордора.. Усе, що відбувається на Кримському мосту, у Ростові чи Воронежі, у Москві - внутрішні проблеми Московії, яка перебуває на стадії розпаду влади,- прокоментував Буданов.

Речник ГУР Андрій Юсов у коментарі "Суспільному" процитував слова очільника ГУР Буданова.

- Можна лише процитувати слова керівника ГУР Кирила Буданова про те, що "Кримський міст — конструкція там зайва,- відповів на питання стосовно бавовни на Кримському мосту Юсов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бавовна на Кримському мосту #зернова угода #Кримський міст #Буданов про кримський міст.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...