• Головна
  • На Миколаївщині пропонують приватизувати через онлайн-аукціон будівлі у Вознесенську
Новини компаній
17:00, 7 липня 2023 р.

На Миколаївщині пропонують приватизувати через онлайн-аукціон будівлі у Вознесенську

Новини компаній
На Миколаївщині пропонують приватизувати через онлайн-аукціон будівлі у Вознесенську, фото-1

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях виставило на державні онлайн-аукціони для приватизації комплекс будівель, який знаходиться на балансі Територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області у Вознесенську. Торги відбудуться у державній електронній системі Прозорро.Продажі 10 липня.

Одноповерхові будівлі, які можна приватизувати знаходяться на вулиці Київська, 10 у Вознесенську. Загальна площа – понад 1000 квадратних метрів. Основна будівля – 839,7 м2; гаражі – 79,6 м2 та 23,4 м2, сарай – 10,4 м2 та 54,9 м2, вбиральня – 3,2 м2. Об’єкт має огорожу, під’єднаний до електромережі та водопроводу. Рік будівництва – 1917. Лот виставляється вперше. Початкова ціна продажу – 263,7 тис. гривень. Усі охочі позмагатися за обʼєкт на онлайн-аукціоні з приватизації можуть подавати заявки на участь через акредитовані в системі Прозорро.Продажі майданчики до 9 липня.

Мала приватизація державного та комунального майна відповідно до законодавства проходить через державні е-аукціони Прозорро.Продажі. Малій приватизації підлягають обʼєкти – нерухомість, підприємства та інші обʼєкти, вартість яких не перевищує 250 млн грн.

Приватизація державного майна через електронну торгову систему Прозорро.Продажі допомагає під час війни заробляти гроші до державної казни. З початку відновлення малої приватизації з осені минулого року ФДМУ вдалось залучити в держбюджет 3,2 млрд грн інвестицій.

Щоби приватизувати об’єкт державної власності потрібно:

  • зайти на сайт https://privatization.gov.ua/ та обрати підхожий лот;
  • перейти за посиланням на аукціон та зареєструватися на одному з майданчиків, акредитованих в електронній торговій системі Прозорро.Продажі;
  • підготувати необхідний пакет документів;
  • подати заявку на участь і запропонувати свою ціну;
  • оплатити гарантійний (20% від стартової ціни лота) і реєстраційний (1340 грн) внески.

Для переможця аукціону гарантійний внесок зараховується в рахунок оплати за актив, ціна продажу якого визначається на електронних торгах. Після перевірки документів переможця та формування відповідного протоколу, майбутній власник протягом 20 робочих днів сплачує на рахунок органу приватизації ціну продажу об’єкта, після чого підписує договір купівлі-продажу. Перераховані гроші надійдуть до державного або місцевого бюджету.

Для держави та органів місцевого самоврядування, приватизація – це можливість збільшити надходження до бюджетів і залучити інвестиції. А для сформованого бізнесу чи підприємців-початківців – реальний шанс втілити у життя свою бізнес-ідею. На електронному сервісі ФДМУ «Приватизація в Україні» можна знайти об’єкти у будь-якій області, перейти за посиланням на аукціон у системі Прозорро.Продажі, зареєструватися і подати свою пропозицію. За новинами та пропозиціями ринку також зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено за підтримки американського народу для проєкту "Діяльність у рамках реформи державних підприємств України" (SOERA), який фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди Агентства США, проєкту "Діяльність у рамках реформи державних підприємств України" (SOERA) або уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...