![](https://s.0512.com.ua/section/logo/upload/pers/8/logo.png?20240727)
Миколаївська фехтувальниця Ольга Харлан виграла золото на Європейських іграх
Миколаївська шаблістка Ольга Харлан виборола для України "золото" на ІІІ Європейських іграх у Польщі.
Як повідомили у Національному Олімпійському комітеті України, у колекції спортсменка вже є чотири олімпійські медалі й командна нагорода найвищого ґатунку на головному мультиспортивному форумі континенту у Баку-2015, а от індивідуальної медалі на цих змаганнях до сьогодні не було.
- Ця перемога дуже важлива в першу чергу для нашої країни, а також особисто для мене, тому що я дуже хотіла принести медаль Україні, нашим бійцям, які нас захищають, моїй родині, яка частково тут зі мною. Але моя бабуся зараз знаходиться в Миколаївській області, сподіваюся, вона дивилася трансляцію, і бачила мій виступ. Я дуже рада, що сьогодні тут лунав гімн України, і я дуже голосно його співала. Дуже хочу, щоб наші бійці поверталися живими додому, і ця нагорода в першу чергу для них, - сказала Ольга Харлан.
![Фото НОКУ Фото НОКУ](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото НОКУ
Нагадаємо, у березні 2023 року Ольга Харлан посіла друге місце на Кубку світу, що проходив у Греції.