• Головна
  • Якість передусім: десять найкращих аналізаторів для скляних і пластикових пляшок
Новини компаній
11:00, 26 травня 2023 р.

Якість передусім: десять найкращих аналізаторів для скляних і пластикових пляшок

Новини компаній

Пакування для напоїв – соків, лимонадів, алкогольних напоїв, молока та йогуртів – крім зовнішньої принадності, яка спонукатиме до купівлі, також повинно мати хороші показники міцності, безпечності для споживачів і добре зберігати продукцію.  Абсолютними лідерами серед матеріалів, із яких виготовляють тару для напоїв і харчових продуктів, є скло й пластик. Ґрунтовна перевірка якості скляних і пластикових пляшок має бути пріоритетом для виробників харчових продуктів і тари до них. 

Компанія ХЛР (ТОВ «Хімлаборреактив), провідний постачальник лабораторного обладнання для українських підприємств, ексклюзивно представляє низку пристроїв для контролю якості пакувань від найбільших світових виробників. Одним із топрішень у цій сфері є устаткування від французької компаніїAT2E. Усі прилади представлено на сайті https://industry.hlr.ua/

Запрошуємо ознайомитися з десяткою найбільш запотребованих приладів для контролю скляних і пластикових пляшок.

  1. Вимірювач CO2 Easy / CO2Easy-D. Гарантією стабільної якості й смаку різноманітних газованих напоїв є адекватний вміст CO2 (вуглекислого газу) в рідині. Приладом для вимірювання CO2 активно користуються пивоварні, виробники безалкогольних напоїв та всі підприємства, де постійно вимірюють вміст CO2.

  2. Тестер міцності на розрив скляних пляшок GBBT-1.У виготовленні тари зі скла важливим параметром є опір внутрішньому тиску. Міцність на розрив перевіряють як виробники, так і користувачі скляної тари. 

  3. Аналізатор міцності ПЕТ-пляшок на розрив PBBT-2. Так само потрібнеспеціалізоване випробувальне обладнання, що визначатиме опір внутрішньому тиску ПЕТ-пляшок.

  4. Автоматичний тестер герметичності SSA-AUTO. Щоби переконатися, чи тара є герметичною, використовують пристрій з автоматизованим процесом проколювання й нагнітання тиску.

  5. Система вимірювання розмірів преформ і пляшок PBMS.Механізм дії базується на принципі оптичного багатолінзового заломлення й сегментованого зображення. Для освітлення преформи використовується багатосегментне паралельне світло, що дає змогу отримати повне контурне зображення упаковки.

  6. Високоточний магнітний товщиномір стінок AMTG-2. Щоб точно визначити товщину немагнітних матеріалів, таких як пластик, скло, кераміка, алюміній, мідь, титан тощо, використовується портативний товщиномір.

  7. Тестер вертикального навантаження для скляних пляшок BTLT-2. За допомогою цього пристрою випробовують стійкість скляної тари до зусилля верхнього навантаження.

  8. Тестер вертикального навантаження для ПЕТ-пляшок і банок DYNA-4000. Ідеальне рішення для перевірок ПЕТ-тари згідно з вимогами міжнародних стандартів.

  9. Поляризатор для скла PL-G.Прилад, який відстежує напругу в склі, спеціально розроблено для ретельного тестування скляних компонентів, аж до маленьких пляшечок.

  10. Пристрій для розрізання й зважування пляшок ACWD-1. Це повністю автоматизований і економічний спосіб розрізання тари, що допомагає аналізувати вагу секції.

В асортименті компанії ХЛР, нарівні з обладнанням для контролю пляшок, також широко представлено пристрої для тестування якості напоїв і молока. Інформацію про все устаткування Ви знайдете на сайті https://apk.hlr.ua/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...