• Головна
  • Рашисти підтягують озброєння на Кінбурн та намагаються атакувати і мститися місцевим мешканцям Очаківщини,- Гуменюк
16:10, 21 квітня 2023 р.
Надійне джерело

Рашисти підтягують озброєння на Кінбурн та намагаються атакувати і мститися місцевим мешканцям Очаківщини,- Гуменюк

Рашиські окупаційні військ підтягують озброєння на Кінбурнська косу через суходільний коридор з Херсонщиною та намагаються атакувати і мститися місцевим мешканцям Очаківщини.

Як розповіла керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, передає Суспільне, мстяться рашисти через те, що потерпають від ударів по своїх позиціях.

Протягом 20 квітня російська армія п'ять разів завдала ударів по місту Очаків та узбережжю. Зі слів Наталії Гуменюк, удари по реакційній зоні говорять про неможливість початку курортного сезону у 2023 році на півдні України.

- Ворог намагається атакувати чисто мирне населення, посеред міста прилітають снаряди. Знову таки під ударом рекреаційна зона, це все говорить про те, що узбережжя є зоною небезпеки, тобто розгортати курортних сезонів на півдні є недоцільним,- пояснює Гуменюк.

Нагадаємо, раніше Віталій Кім розповідав, що всі морські пляжі України цьогоріч будуть закриті: на їх очистку від ВНП може знадобитися 70 років

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кінбурн #ОК Південь #Гуменюк #обстріл Очакова #курортний сезон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення
live comments feed...