![](https://s.0512.com.ua/section/logo/upload/pers/8/logo.png?20240727)
На Миколаївщині сталося дві пожежі: загорілася ванна кімната та житловий будинок
Протягом минулої доби, 20 квітня, у Миколаївскій області зафіксовано дві пожежі.
Як повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України в Миколаївській області, о 09:12 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що в м. Первомайськ по вул. Олександра Коротченка загорілась ванна кімната у квартирі на п'ятому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку. Силами вогнеборців вдалось врятувати квартиру від повного знищення. О 09:50 пожежу ліквідовано на площі 12 кв. м, її причина встановлюється
Інша пожежа сталася в Миколаєві. О 20:25 рятувальників сповістили про займання в кімнаті житлового будинку в у мікрорайоні Тернівка по вул. Димитрова. О 20:40 пожежу було ліквідовано на площі 2 кв. м, попередня причина її виникнення — коротке замикання електропроводки.
Нагадаємо, 19 квітня на Миколаївщині сталися три пожежі: горіло сміття, літня кухня та будинок.