Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Українська протиповітряна оборона готується до можливого рашиського ракетного обстрілу на Великдень.
Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає ТСН, закликав українців не ігнорувати повітряну тривогу у святкові дні.
- Обстріли можуть статися коли завгодно. Ми повинні до цього готуватися. У нас готується система ППО, ми вживаємо заходів щодо її маневру та висування на ті чи інші напрямки під керівництвом Повітряних сил та командування ППО. Ворог не залишив своїх підлих намірів. Ми робитимемо все, щоб ворог не завадив нам відсвяткувати Великдень,- сказав генерал Наєв.
Нагадаємо, що вчора вночі рашисти обстріляли Очаків: пошкодження уточнюються.