![](https://s.0512.com.ua/section/logo/upload/pers/8/logo.png?20240727)
Вимагає перекладача на російську та не визнає провину. У Миколаєві відбулось судове слухання над підозрюваним у держзраді, - ФОТО
У Центральному районному суді 4 квітня продовжили засідання по суті у справі Юрія Арбатського, якого звинувачують у держзраді, а саме в поширенні інформації щодо розташування українських військ у Миколаєві.
Про це повідомляє Суспільне.
Судове засідання у справі Юрія Арбатського, якого підозрюють у державній зраді, розпочалося із подання чоловіком двох клопотань. Арбатський просив у колегії суддів замінити склад прокурорів справи та надати йому перекладача з української мови на російську.
"Друге клопотання про переклад матеріалів справи російською мовою та надання мені перекладача. Важливо, щоб обидві сторони: я і слідство точно розуміли, що хотіло сказати звинувачення. Цілком логічно, щоб матеріали кримінальної справи були перекладені російською мовою, яка є для мене рідною", — розповів Арбатський.
Справу розглядає колегія суддів: Сергій Медюк, Ольга Гуденко, Володимир Лященко, — які ухвалили рішення не задовольняти клопотання обвинуваченого
Колегія суддів постановила на клопотання Арбатського про відведення прокурорів відмовити, в задоволені клопотання про здійснення перекладу та призначення перекладача.
"Юрія Арбатського підозрюють у держзраді, а саме застосуванні в соцмережах російських пропагандистських наративів про здійснення на території України так званої "спеціальної військової операції", коригування вогню армії РФ, спроби передачі ворогу місць дислокацій ЗСУ", — розповів Малюк.
![Вимагає перекладача на російську та не визнає провину. У М..., фото-1 Вимагає перекладача на російську та не визнає провину. У Миколаєві відбулось судове слухання над підозрюваним у держзраді, - ФОТО , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Підозрюваний провину не визнає.
У судовому засіданні оголосили перерву, з метою надання захиснику часу для вивчення матеріалів справи та підготовки. На наступному засіданні досліджуватимуть письмові матеріали справи та допитуватимуть свідків та обвинуваченого.