• Головна
  • Світильник світлодіодний: нова епоха корисних приладів
Новини компаній
18:37, 3 березня 2023 р.

Світильник світлодіодний: нова епоха корисних приладів

Новини компаній

Широке розповсюдження тренду збереження довкілля стало причиною докорінних змін на ринку світлових приладів. Однією з них стала поява та широке розповсюдження пристроїв з вбудованими напівпровідниками. Так почалась нова епоха, в якій світлодіодні світильники відіграють провідну роль. Користувачі вже оцінили користь від цих приладів.

Світильник світлодіодний --- спеціальний виріб, що використовують для освітлення промислових, побутових та інших приміщень за допомогою діодів. Він працює, перетворюючи мереживну енергію на постійний струм низької напруги. Прилад зовсім недавно став популярним у загальному вжитку. 

Лед-світильники: за та проти

Власники помешкань, офісів чи виробничих потужностей давно прийняли на озброєння світло прилади з вбудованими діодами. Ці обставини зумовлені багатьма перевагами:

  1. Різноманіття виконань. Світлодіодні світильники не мають обмежень щодо форми, поєднують будь-які матеріали у своєму корпусі та не сильно нагріваються. Також вони зберігають властивості в скляних та кришталевих плафонах протягом тривалого терміну експлуатації.

  2. Економія в перспективі. Багато людей нарікають на високу ціну приладів, але використання LED-світильників виправдає витрати на придбання виробу завдяки підвищеному енергоощадженню, стійкості до зовнішніх впливів, простоті утилізації та відсутності негативних впливів на місце монтажу.

  3. Прикрашання інтер’єру. Світлодіодні світильники часто використовують для організації допоміжного та декоративного освітлення в приміщеннях різного призначення. Прилади органічно вписуються в навколишній дизайн та підкреслять тематичну атмосферу.

  4. Безпека. ЛЕД-світильники є слабкострумовими приладами, завдяки чому результативно працюють в приміщеннях з високим рівнем вологи та з підвищеною небезпекою ураження струмом.

Єдиним недоліком світильників на діодах є висока ціна, але прилад швидко виправдає витрачені гроші. Не має потреби купувати прилади за зниженою ціною, тому що є ризик отримати підробку, що дратує користувачів постійним мерехтінням. Якісні вироби обирають лише у перевірених постачальників.

Які зустрічаються LED-світильники?

Насиченість ринку світлових приладів дає змогу обрати потрібний виріб з-поміж великої кількості товарів. Серед них є доволі значна кількість світлодіодних світильників:

  1. Лінійні. Використовуються для рівномірного освітлення приміщень з великою площею.

  2. Вбудовані. Такі прилади монтуються в стелю до краю, видно лише рамку та розсіювач.

  3. Настінні. Використовують для підсвічування певної зони або як бра.

  4. Офісні. Мають різну потужність, завдяки чому встановлюються на торговельних майданчиках, виробничих приміщеннях чи в офісі.

  5. Вуличні. Створені для використання на відкритому просторі, мають підвищену яскравість та гарну захищеність від впливу негативних факторів довкілля.

  6. Ландшафтні. Допомагають освітлювати паркові зони, сади та території заміських домоволодінь.

  7. Аварійні. Розміщуються біля аварійних виходів, створених для евакуації людей в екстрених випадках.

LED-світильники різних видів використовуються в залежності від призначення. Але перед купівлею потрібно звернути увагу на деякі нюанси.

Як купити світлодіодні світильники в Україні?

В господарському магазині покупці почувають себе розгублено, тому що здебільшого не мають уявлення, на що звертають увагу при купівлі LED-освітлювачів. Є досить чіткі критерії, якими керуються при виборі світлодіодних світильників:

  1. Потужність. Це основний критерій, тому що від нього залежить якість освітлення. Експерти радять обрати найпотужніший пристрій, не звертаючи уваги на цінник, тому що завдяки енергоощадженню користувач отримає невеликий рахунок за електроенергію.

  2. Яскравість. Прилади на 18-20 Ватт видають яскравість до 1 200 люменів, що дорівнює яскравості 100-ватної лампи розжарювання. Також враховують приглушення яскравості при використанні матових плафонів.

  3. Температура кольору. Більшість людей купує світильники з денним та теплим світлом, що ідеально підходить до житлового приміщення завдяки заспокійливій дії. В офісі зазвичай використовують нейтральний колір.

  4. Клас захисту. На приладі є позначка IP, що означає ступінь захисту від пилу та вологи. В житлових та офісних приміщеннях достатньо використовувати пристрої IP20, у ванній кімнаті – IP44, на вулиці та на виробничих майданчиках – IP65.

  5. Виробник. Від репутації бренду залежить якість товару. Експерти не радять купувати вироби від сумнівних виробників за підозріло низькою ціною. Перевагу віддають компаніям, що пропонують якісну продукцію та мають сертифікати якості.

Купити світлодіодні світильники в Україні перш за все прагнуть  власники житла, офісні робітники та комунальні підприємства. Завдяки приладам забезпечується якісне та економне освітлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...