
Де можна безпечно і швидко засклити поверхні полікарбонатом і які є у такому заскленні переваги
Застосування полікарбоната як матеріалу для засклення великих вітражних поверхонь і звичайних вікон допомагає створити безпечний простір для роботи, відпочинку чи життя. Спробуємо пояснити, чому це найкращий варіант засклення великих поверхонь у промисловому секторі і в приватному житловому будівництві. Але на початку звернемо увагу на найважливішу опцію, яку дає саме полікарбонатна поверхня замість скла, зокрема сотовий полікарбонат який є найпоширенішим різновидом полікарбонатів.

Сотовий полікарбонат
Сотовий полікарбонат виконано в формі частини структури де є зовнішня стінка. В середині знаходиться повітряна суміш, яка відділена від зовнішнього повітря захисною непроникною для повітря, оболонкою, яка не дає можливості проникати в приміщення холодному або жаркому повітрю. Стінки сотового полікарбонату достатньо захищені від проникнення ультрафіолетових променів, вологи або інших негативних факторів впливу. Сотовий полікарбонат можна встановлювати як віконний:
- в будинках;
- комерційних офісах;
- у промислових об'єктах;
- складах;
- різноманітних торгівельних майданчиках.

Таким чином ми отримуємо універсальний і дуже простий у застосуванні будівельний матеріал, що має низьку теплопровідність, захищає від холоду і спеки, і в залежності від зовнішнього повітря, має високу стійкість. він витривалий для жорсткої експлуатації як під час штормових поривів вітру, так і під час впливу хімічних та інших речовин. Такий полікарбонат є кращим способом захисту для більшості приміщень, що застосовуються для житла або виробничих потреб, в разі виникнення непередбачуваних ситуацій – ударів, що спричинили потужну ударну хвилю, потрапляння частинок на поверхню матеріалу. Так можна зберегти як життя персоналу, так і матеріальні цінності офісу чи виробничих площ.

Монолітний та профільований полікарбонат
Монолітний полікарбонат має дуже високу прозорість, але водночас він у 200 разів міцніший за скло. Забезпечуючи високу міцність від ударів, він водночас може бути виконаний як в дуже прозорому варіанті, що подібний до скла, так і в якості матових чи напівпрозорих або кольорових листах. Регуляція рівня прозорості дозволяє його застосовувати для приватних приміщень у вигляді замінника скла у вікні або вітражі. Так і для обмеженого пропускання світла або його розсіювання у промислових чи комерційних об'єктах, наприклад кав'ярні, ресторані, критому майданчику, альтанці, відкритих торгівельних точках, в супермаркетах, складських приміщеннях, захисних об'єктах для авто або товарів.
Профільований полікарбонат має високу удароміцність. Він у 20 разів перевищує звичайне скло, тому витримує удари зовнішні — механічні або звукової хвилі від вибухів та інших надзвичайних ситуацій.
Водночас профільований полікарбонат може застосовуватися на відкритих просторах під постійним ультрафіолетовим промінням, оскільки його конструкція передбачає активний спротив руйнації внаслідок дії ультрафіолету. Поверхня залишається ідеально білою чи того кольору який був первинний під час встановлення. Висока стійкість до різноманітних навантажень робить профільований полікарбонат незамінним будівельним матеріалом для спорудження комерційних об'єктів, частин будинку, де потрібна висока міцність, витривалість і зносостійкість.
Полікарбонати можуть сформуватись у окремі модулі, що застосовуються для спорудження великих об’єктів. Це може бути окремий ангар чи звичайна покрівля над площею перед приватним будинком. Універсальність і різноманітність застосування полікарбонатів обумовлена їх гнучкістю, можливістю трансформуватись під вимоги конкретного об’єкта. Саме тому такі модульні об’єкти набувають поширення – їх легко будувати, а кріплення розроблено з урахуванням монтажу із металевими та іншими конструкціями будинку чи промислових об’єктів.