• Головна
  • В Очаків направили допомогу для ліквідації ворожих обстрілів, - ФОТО
14:10, 10 січня 2023 р.
Надійне джерело

В Очаків направили допомогу для ліквідації ворожих обстрілів, - ФОТО

У вівторок, 10 січня, в Очаківську ОТГ відправили з обласного центру дві вантажівки листів ОСБ для допомоги постраждалим мешканцям.

Як повідомляє пресслужба ОВА, до громади передано 600 листів ОСБ, площею 1875 кв.м. Крім того, громаді оперативно передаються будівельні матеріали – шифер, плівка, плити тощо.  

"Це надасть можливість задовольнити першочергову потребу для закриття вибитих вікон та пошкоджених покрівель. Перш за все допомога буде надаватися на об’єкти критичної інфраструктури. Зокрема, лікарню", - сказано у повідомленні.

Також для Очакова готується допомога від міста Миколаєва. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#миколаїв війна #прифронтовий миколаїв #миколаїв російська агресія #новини миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення
live comments feed...