
10:10, 26 грудня 2022 р.
Надійне джерело
У миколаївських лікарнях знаходяться більше 240 людей, які постраждали від атак росії
Станом на 26 грудня у миколаївських лікарнях знаходяться 248 громадян, які постраждали внаслідок російської збройної агресії.
Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.
- Ще 37 отримали допомогу амбулаторно, - додала Замазєєва.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Літній відпочинок у Миколаєві 2026: шукаємо нові враження та перезавантаження
Партнерський спецпроєкт
13:00
ТОП новини
Оголошення
15:06, 15 червня
38
15:05, 18 червня
2
12:38, Сьогодні
4
15:14, 22 червня
9
