Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Сьогодні вночі був зафіксований проліт рашиського дрона-камікадзе над Південноукраїнською АЕС на Миколаївщині.
Як повідомляє "Енергоатома", проліт "шахіда" зафіксували вночі, 19 грудня о 00:46. Рашисти дрон-камікадзе зафіксовано над майданчиком Південноукраїнської АЕС у близькості до ядерної установки.
На Енергоатомі зазначили, що така дія є абсолютно неприпустимим порушенням ядерної та радіаційної безпеки.
- Звертаємося до МАГАТЕ й усієї світової атомної спільноти, інформуючи про факт прольоту ударного безпілотника над майданчиком атомної станції. Вкотре закликаємо не допустити, щоб ядерні об’єкти піддавалися ризику нападу з боку армії рф й несли загрозу ядерній та радіаційній безпеці України і світу,- говориться у повідомленні.