![](https://s.0512.com.ua/section/logo/upload/pers/8/logo.png?20240727)
З початку війни миколаївські піротехніки вилучили майже 6000 боєприпасів
З початку війни група піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС вилучила 5971 вибухо-небезпечних боєприпасів.
Як повідомили сайту 0512.ua у пресслужбі Головного управління ДСНС на Миколаївщині, починаючи з 11 листопада деокупованій територіії піротехніки також виявилм 1671 боєприпасів.
Крім того, миколаївські піротехніки продовжують процес розмінування та залучалися 27 разів до проведення ідентифікації виявлених на території області вибухонебезпечних предметів й вилучили 90 боєприпасів.
![З початку війни миколаївські піротехніки вилучили майже 6000 боєпри... З початку війни миколаївські піротехніки вилучили майже 6000 боєприпасів](/dist-assets/images/cap.jpg)
З початку війни миколаївські піротехніки вилучили майже 6000 боєприпасів
Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів