• Головна
  • НБУ прогнозує зниження реальних зарплат на 25% через війну
15:40, 28 жовтня 2022 р.
Надійне джерело

НБУ прогнозує зниження реальних зарплат на 25% через війну

За результатами 2022 року реальні зарплати українців скоротяться на чверть.

Про це йдеться в інфляційному звіті Національного банку України, пише Економічна правда.

”Безробіття ще довго залишатиметься високим через ефекти війни та значні структурні диспропорції. Попри певне пожвавлення економічної активності, більшість підприємств усе ще працює значно нижче довоєнного рівня завантаженості. Зменшення випуску та доходів підприємств, а також очікування триваліших воєнних дій стримують підприємства у своїх планах нарощування штату працівників, про що свідчать дані сайтів пошуку роботи. Водночас підприємства не відчувають браку кваліфікованих працівників", - йдеться у звіті.

Нацбанк підкреслює, що в Україні досі домінує ринок працедавця – кількість вакансій хоч і зросла порівняно з березнем-квітнем, все ще залишається удвічі-втричі (залежно від сфери діяльності) меншою за ту, що була до повномасштабної агресії.

Наразі переважають вакансії у сфері обслуговування, робітничих спеціальностей та торгівлі. Зростання кількості резюме дещо сповільнилося через пожвавлення попиту на робочу силу, мобілізацію і міграцію за кордон. Однак кількість резюме все ще значно перевищує минулорічні показники - у 1.5 раза, за даними сайтів пошуку роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна війна #вторгнення росії в україну #україна економічна криза #україна робота #новини миколаєва
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...