
Миколаївські рятувальники за добу погасили п'ять пожеж, одна виникла від атак рф, - ФОТО, ВІДЕО
Протягом доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідовано п'ять пожеж, одна з яких виникла через ворожу ракетну атаку.
Як повідомляє пресслужба надзвичайників, зранку, 27 вересня ворог знов обстріляв Миколаїв. Через влучення боєприпасів та їх уламків загорілась покрівля та автомобільні шини в складській будівлі на території Інгульського району. На місце прибули два відділення 4 державної пожежно-рятувальної частини 2 ДПРЗ. Пожежу на площі 30 кв. м о 06:10 локалізовано та о 06:45 ліквідовано. Постраждалих та травмованих немає.
Також зареєстровано ще чотири пожежі не пов’язані з бойовими діями.
26 вересня о 12:30 до Служби порятунку надійшло повідомлення про займання по вул. Інженерній м. Миколаєва. На місце направлені чергові відділення 2, 3 державних пожежно-рятувальних частин, чергова зміна оперативно-координаційного центру. По прибуттю з'ясовано, що пожежа виникла на даху та у помешканні приватного житлового будинку типу жилкоп. Пожежу о 12:51 локалізовано та о 13:01 ліквідовано на площі 100 кв. м. Додатково залучались співробітники поліції, та бригада АТ “Миколаївенерго”.
О 17:44 на пункт зв’язку 12 ДПРЧ 4 ДПРЗ надійшло повідомлення про займання в приватному житловому будинку по вул. Центральній с. Яструбинове Прибужанівської територіальної громади Вознесенського району. Вогнеборці приборкали горіння та ліквідували пожежу площею 120 кв. м о 18:48, врятувавши від знищення вогнем літню кухню. Додатково залучались вогнеборці місцевої пожежної охорони “Мартинівське” та співробітники поліції.
Ще одна пожежа, також у м. Вознесенську, по вул. Піщана виникла о 21:30.
Зайнялась господарча споруда на території приватного домоволодіння. Вогнеборці 12 ДПРЧ 4 ДПРЗ ліквідували горіння площею 10 кв. м о 22:15. Від вогню оперативними діями врятовано господарчу споруду та житловий будинок.
27 вересня о 02:34 вогнеборці 7 ДПРЧ 3 ДПРЗ ліквідували пожежу господарчої споруди по вул. Шкільній с. Новопавлівка Баштанської територіальної громади Баштанського району на площі 20 кв. м.
Причини вищевказаних пожеж встановлюються.