
12:38, 17 вересня 2022 р.
Надійне джерело
Миколаїв залишився без водопостачання. Аварія на водопровідній мережі
17 вересня у Миколаєві не буде водопостачання орієнтовно до 20:00.
Пов'язано це з тим, що на водопровідній мережі сталася аварія, а тому зараз технічно неможливо робити водозабір з Дніпро-Бузького лиману.
Бригада МКП "Миколаївводоканал" вже проводить ремонт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:49
ТОП новини
Оголошення
13:30, 2 червня
485
07:56, 7 червня
09:47, Сьогодні
11
15:23, 29 травня
9
18:17, 9 червня
10
