• Головна
  • У Миколаєві досі перекритий рух однією з вулиць через "прильот" ракети, - ФОТО
09:44, 5 вересня 2022 р.
Надійне джерело

У Миколаєві досі перекритий рух однією з вулиць через "прильот" ракети, - ФОТО

5 вересня, у Миколаєві, комунальні служби продовжують ліквідацію наслідків вчорашніх обстрілів.

Як відомо, 4 вересня, вночі, у Миколаєві пролунали потужні вибухи. Внаслідок вибухів пошкоджено дві лікарні, навчальні заклади, готель. Також пошкоджено водопровід.

Станом на 5 вересня  в районі однієї з лікарень досі перекритий рух вулицею. Тут ракета впала просто на проїжджу частину, пошкодивши водопровід. Фахівці «Миколаївводоканалу» перекрили воду на даній ділянці. Тепер їм потрібно замінити частину пошкодженої труби. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Росія напала на Україну #війна Україна #в Україні йде війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення
live comments feed...