• Головна
  • Як працювати віддалено, зберігаючи продуктивність праці
Новини компаній
11:00, 6 вересня 2022 р.

Як працювати віддалено, зберігаючи продуктивність праці

Новини компаній
Як працювати віддалено, зберігаючи продуктивність праці, фото-1

У сучасному світі для кожного з нас доступні різноманітні засоби комунікації, такі як електронна пошта, корпоративний портал, месенджери, в яких ми можемо миттєво ділитися будь-якою та важливою інформацією, фіксувати різні дані.

Наприклад, у скайпі можна створювати групи для різних обговорень робочих моментів, які можна зробити швидше, ніж зустрітися в реальності. Це зручно ще якщо співробітники знаходяться на одному місці, в різних містах або країнах. Тому віддалена робота дає можливість побудувати організаційну роботу швидше. Для цього потрібно зібрати заздалегідь важливу інформацію, призначити час дзвінка та його тривалість, який буде зручним для всіх співробітників, скласти список усіх питань, які планується обговорити на груповій зустрічі у скайпі. Список зустрічей можна скласти на тиждень, таким чином кожен із співробітників плануватиме свій час для обговорення організаційних питань. Ну а в іншому сам процес не відрізнятиметься від звичайної зустрічі в офісі.

Щоб працювати ефективно, насамперед потрібно правильно вибудовувати робочі процеси. Потрібно сфокусуватися на досягнення поставленої мети, а не витраченого часу. Правильно організувати робочі процеси для співробітників, обов'язково наприкінці робочого часу має бути складена звітність про виконану роботу.

Дистанційна робота, як і робота в офісі, завжди ефективна. Компанія, яка займається пошуком співробітників на віддалену роботу, насамперед на співбесіді розповідає претенденту, яким чином буде поставлений робочий процес і всі обов'язки, які потрібно буде виконувати. Для того, щоб знайти таку роботу, вам потрібно в інтернеті знайти сайти з вакансіями, і зайти в розділ віддалена робота, в якому будуть представлені різні пропозиції від роботодавців.

У віддаленій роботі є свої переваги та недоліки. Перевагою в такій роботі буде можливість працювати в будь-якій точці світу, незалежно від того, де ви знаходитесь. Планувати свій графік та виконувати завдання в той час, коли вам зручно. Недоліком у такій роботі буде час для проведення зборів у загальному чаті, у тому випадку якщо ви працюєте на міжнародному ринку, тому що в кожній країні свій часовий пояс. Працюючи віддалено у співробітників немає можливості зібратися разом, щоб відзначити день народження або провести якийсь корпоратив чи захід. Живе спілкування нічого не замінить.

Працювати віддалено може будь-яка людина, головне цілеспрямованість та бажання. В основному компанії віддають пріоритет саме таким претендентам, розміщуючи вакансії Кишинів на сайтах з пошуку роботи.

Що потрібно ще для того, щоб працювати віддалено. Природно, найперше це можливість виходу в інтернет. Комп'ютер або ноутбук і навушники з мікрофоном. Якщо ви працюватимете збираєтеся вдома, і у вас є можливість, можна обладнати своє робоче місце, щоб вам було зручно і вам ніхто не заважав. Для цього вам знадобиться зручний стілець та світло. Що б було комфортно та зручно, і наприкінці робочого дня ви не були як вичавлений лимон. Робота в Тирасполі, один із кількох варіантів віддаленої роботи. На сайтах є кілька компаній, можливо для вас знайдуться вакансії з віддаленої роботи. Потрібно лише вийти в інтернет та зайнятися пошуком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...