• Головна
  • Віддалена робота у Миколаєві: актуальні вакансії,- ФОТО
09:10, 2 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Віддалена робота у Миколаєві: актуальні вакансії,- ФОТО

Віддалена робота у Миколаєві.

Через війну чимало людей залишилось без роботи або не в змозі працювати у офісах. Редакція сайту 0512.ua вирішила допомогти миколаївцям з пошуком роботи та пропонує підбірку віддалених вакансій.

Аналітик з управління продуктами

Аналітик

Міжнародна компанія, що спеціалізується на онлайн торгівлі, шукає аналітика для управління та розвитку продажів продуктів. У кандидата повинен бути досвід роботи в е-коммерс, аналітичний підхід до поставлених завдань, навички роботи в Excel, уміння працювати з масивами даними, формулами вибірок та зведеними таблицями

В обов’язки працівника входить: щотижневий аналіз продажів та визначення тенденцій щодо кожного ринку, прогноз та планування тижневих завдань, регулярний аналіз ринку та конкурентів конкретної країни для визначення нашого становища на ринку, аналіз пошукових запитів, рейтингів, позицій за ключами у платному просуванні у пошуку, а також участь у визначенні та дотримання стратегії розвитку бренду

Графік роботи індивідуальний.

Заробітна плата – 23 000 гривень.

Подробиці ТУТ.

Менеджер з продажу

Менеджер

Компанія оголошує про відкриття вакансії на посаду менеджера з продажу. У кандидата має бути досвід роботи в телефонних продажах від 6 місяців. Також потенційний працівник має вільно та впевнено спілкуватися з людьми, бути впевненим у собі та відкритим до пізнання нового.

Графік роботи – понеділок – п’ятниця з 09:00 до 17:00 (субота та неділя - вихідні).

Заробітна плата – 10 000 – 25 000 гривень.

Подробиці ТУТ.

Дизайнер

Дизайнер

Роботодавець пропонує віддалену вакансію - Дизайн та конструкція одягу для тварин з використанням спеціальних програм.

В обов’язки працівника входить: обговорення поточних питань із замовником, аналіз ринку одягу для тварин, а також творчий та креативний підхід до роботи.

Гнучкий графік роботи.

Оплата за договором. Від 9 000 – 58 000 гривень.

Подробиці ТУТ.

Офіс менеджер

Офіс менеджер

В агентство нерухомості потрібний оператор кол-центру на робочі номери телефонів. Робота можлива як в офісі компанії, так і у домашньому режимі. У кандидата має бути грамотна мова, знання досконально основних програм ПК, вміння працювати у viber спільнотах, facebook групах.

В обов'язки працівника входить: консультація вхідних дзвінків клієнтів, робота в робочих базах даних, оплата необхідних платежів, робота в меседжерах facebook, viber, telegram.

Компанія забезпечує телефонами та ноутбуком.

Графік роботи - з 9:30 до 17:00, обід 1 година в обумовлений час. Субота та неділя - вихідні дні.

Заробітна плата – 4 000 – 5 000 гривень.

Подробиці ТУТ.

Викладач англійської мови

Викладач

Мережа шкіл англійської мови для дорослих в Україні знаходиться у пошуку викладачів. Заняття проходять онлайн у ранковий та вечірній час.

У кандидата повинна бути філологічна або педагогічна освіта, вільне володіння англійською мовою, участь в обмінних програмах, досвід роботи або навчання за кордоном буде плюсом.

Компанія гарантує офіційне працевлаштування, іноваційну платформу з інтерактивним підручником, а також мтодичну підтримку та безкоштовне навчання (тренінги, вебінари, воркшопи з сучасних методик викладання).

Заробітна плата – 2 000 – 20 000 гривень.

Подробиці ТУТ.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота у Миколаєві #актуальні вакансії у Миколаєві #де знайти роботу у Миколаєві #менеджер #дизайнер #викладач #бухгалтер
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Редакція 0512 продовжує інформувати своїх читачів про ситуацію в Миколаєві та області. Це виходить і завдяки Хабу регіональних медіа, який підтримує нашу редакцію.
Оголошення
live comments feed...