• Головна
  • Волонтери "Червоного Хреста" перевезли за серпень понад сотню пацієнтів, - ФОТО
13:10, 1 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Волонтери "Червоного Хреста" перевезли за серпень понад сотню пацієнтів, - ФОТО

Волонтери "Червоного Хреста" перевезли за серпень 112 пацієнтів з Миколаєва, у тому числі за межі міста.

Про це написав у Facebook командир загону швидкого реагування Товариства “Червоного Хреста” Миколаєва Павло Бузник.

- Іноді це перевезення легкопоранених яку можуть самостійно сісти у авто. Іноді це складна операція по переміщенню важкого пацієнта зі складною травмою на верхні поверхи без використання ліфту. Часто це потребує використання декількох видів нош та каталок. Дуже багато в цьому місяці завдань від лікарень по доставці пацієнтів для обстеження на КТ/МРТ. Також ми допомагаємо  людям з обмеженими можливостями дістатися до лікарні, - зазначив Павло Бузник.

За словами  командира волонтерів "Червоного Хреста" почастішали запити на транспортування поранених захисників України.

Фото - Павло БузникФото - Павло БузникФото - Павло БузникФото - Павло БузникФото - Павло БузникФото - Павло Бузник

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна війна #рф окупанти #рф фашизм #червоний хрест миколаїв #миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення