Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Зранку 1 вересня Енергодар, місто-супутник Запорізької атомної електростанції, піддався обстрілам з боку окупаційних військ. Над містом працювала група російських ударних вертольотів К-52, які завдавали ударів по житлових кварталах.
Як повідомляє розвідка Міноборони, на ЗАЕС має розпочатись місія Міжнародної агенції з атомної енергії на чолі з головою Рафаелем Гроссі.
Було завдано мінометного удару в безпосередній близькості від території ЗАЕС і атомних реакторів.
Ранкові обстріли є частиною плану провокування Місії, направленого на створення потрібної кремлю картинки.