• Головна
  • З листопада в аптеках України почнуть відпускати наркотичні засоби за електронним рецептом
15:36, 26 серпня 2022 р.
Надійне джерело

З листопада в аптеках України почнуть відпускати наркотичні засоби за електронним рецептом

Тепер ліки, у складі яких є наркотичні засоби, будуть відпускатися в аптеках України за електронним рецептом. Запуск електронного рецепта на наркотичні (психотропні) лікарські засоби відбудеться в листопаді 2022 року

Так, ліки, які містять наркотичні засоби чи психотропні речовини, будуть відпускати за електронним рецептом. Це зроблено для того, аби спростити доступ до подібних ліків тим, хто дійсно потребує їх через свою хворобу. 

Також передбачається перехідний період для медичних закладів. Лікарі закладів, які підключені до електронної системи охорони здоров’я, повинні будуть призначати ці ліки за електронними рецептами. А в разі відсутності підключення до ЕСОЗ – за паперовими з використанням спеціальних рецептурних бланків форми № 3.

Водночас для відпуску таких препаратів за е-рецептом аптечні заклади, що мають відповідну ліцензію на відпуск наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, повинні обов’язково зареєструватися в ЕСОЗ.

Так, із випискою електронного рецепта пацієнту надходитиме смс із номером рецепта та унікальним кодом погашення, які він має повідомити фармацевту в аптеці для отримання препаратів, призначених рецептом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ліки за рецептом #ліки х наркотичними речовинами #Україна електронний рецепт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...