• Головна
  • На Миколаївщині через ворожі обстріли сталося 4 пожежі: горіли майстерня, лісове урочище та житлові будинки,- ФОТО
09:10, 25 серпня 2022 р.
Надійне джерело

На Миколаївщині через ворожі обстріли сталося 4 пожежі: горіли майстерня, лісове урочище та житлові будинки,- ФОТО

За чергову добу у Миколаївській області сталося 13 пожеж, 4 з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів.

Як повідомляє пресслужба Головного Управління ДСНС України в Миколаївській області, 24 серпня через влучання боєприпасів ті їх уламків, вогнеборці загасили пожежу ремонтної майстерні одного з приватних сільськогосподарських підприємств Миколаївщини. Площа горіння склала 500 кв. м. Постраждалих та травмованих немає. 

Того ж дня через "прильоти" зайнялись хвойна підстилка, лісові насадження та господарча споруда на території Галицинівського лісового урочища. Загоном місцевої пожежної команди пожежу площею 1 га ліквідовано. Діями вогнеборців не допущено перекидання полум’я на дачні будинки.

25 серпня після підступних вранішніх обстрілів горіли житлові будинки у Миколаєві та смт Березнегувате на площах по 50 кв. м кожен. Постраждалих та травмованих немає.

З інших причин виникло ще 9 пожеж.

Пожежу трьох балконів з третього по п’ятий поверх п’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Південній у Миколаєві ліквідували вогнеборці на площі 18 кв. м, її спричинило необережність під час паління.

О 23:35 на пункт зв’язку надійшло повідомлення про займання дерев’яної споруди по провулку Большакова у Вознесенську. По прибуттю двох відділень підрозділу пожежу о 23:46 локалізовано та о 23:55 ліквідовано на площі 15 кв. м, її спричинило необережне поводження з вогнем.

Також за добу в області виникло 7 пожеж в екосистемах. Горіли суха трава, чагарники та сміття на відкритих територіях Миколаївського (Нечаянська, Воскресенська, Новоодеська, Костянтинівська, Веснянська ТГ), Вознесенського (Новомар’ївська ТГ) та Баштанського (Березнегуватська ТГ) районів області. Загальна площа яку пройшов вогонь склала понад 15 га. В переважній більшості випадків причиною займань слугувало необережне поводження з вогнем.

Група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення з початку російської агресії 3758 разів залучались для ідентифікації та вилучення вибухонебезпечних предметів на території міста та області після обстрілів. Всього вилучено 3226 боєприпасів. 24 серпня здійснено 4 виїзди, вилучено 7 ВНП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пожежі #Миколаївська область #орки обстрілюють Миколаївську область #ГУ ДСНС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення
live comments feed...