Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Вже в кінці 2023 року в Україні може запрацювати завод з виробництва ударних безпілотників "Байрактар".
Як заявив посол України в Туреччині Василь Боднар, передає "ТСН", будівництво заводу найімовірніше триватиме кілька місяців, однак на його запуск потрібно більше часу.
Бондар підкреслив, що незважаючи на процес ратифікації угоди щодо заводу у Верховній раді, компанія "Baykar Makina" вже починає підготовчі роботи для початку будівництва. Тому, за його словами, Україна в найближчі місяці може побачити певний прогрес у цьому питанні.