• Головна
  • У Миколаєві лікарні та критичні підприємства будуть працювати під час комендантської години, - Сєнкевич
18:10, 5 серпня 2022 р.
Надійне джерело

У Миколаєві лікарні та критичні підприємства будуть працювати під час комендантської години, - Сєнкевич

У Миколаєві підприємства критичної інфраструктури та лікарні будуть працювати. Керівники цих закладів організують підвіз працівників.

Як заявив мер Олександр Сєнкевич, місто буде зачинене на в’їзд і виїзд, але якщо заздалегідь були куплені квитки на потяг, наприклад, людина спокійно зможе виїхати. Потрібно буде показати квиток і документи на блокпості.

- Прошу всіх зробити запаси продуктів та води на ці дні! Не виходьте на вулицю без нагальної потреби. Якщо все ж таки вам кудись потрібно, наприклад, навідати хворого родича, обов’язково беріть із собою паспорт. Зберігайте, будь ласка, спокій. Всі важливі новини буду повідомляти вам на своїх сторінках у соцмережах, - зазначив мер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна війна #рф окупанти #рф фашизм #миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення
live comments feed...