• Головна
  • "Ми бачитимемо у базі, що і коли ця людина отримала": у Миколаєві створюють СРМ-систему для обліку видачі "гуманітарки"
17:10, 28 липня
Надійне джерело

"Ми бачитимемо у базі, що і коли ця людина отримала": у Миколаєві створюють СРМ-систему для обліку видачі "гуманітарки"

У Миколаєві створюють СРМ-систему для обліку видачі гуманітарної допомоги.

Як повідомила директор Агенції розвитку Миколаєва Анна Ганжул в особистому коментарі журналісту 0512.ua,Агенція вдалося залучити кошти для створення повноцінної СРМ-системи, якою зможуть користуватися, як волонтери, так і управління міста. Вона допоможе відслідковувати раціональний розподіл гуманітарної допомоги між містянами.

За словами Анни Ганжул, наразі вже є облікова програма гуманітарної допомоги, яку створив начальник відділу стандартизації тавпровадження електронного врядуванняМиколаївської міської ради Дмитро Канарський, однак вона створена на базі Google-таблиць і вміщує лише облік міської "гуманітарки" та ІПН людей.

- СРМ-система вже створена, зараз її тестують і скоро можна буде нею користуватися. Тими Google-таблицями користуються органи місцевого самоврядування. Але ми хочемо, щоб у нас була єдина інформація про отримувачів "гуманітарки" спільно з різними волонтерськими організаціями,- розповіла Ганжул.

Директор Агенції розвитку Миколаєва наголосила, що волонтери і управління зможуть користуватися модулем з обліку "гуманітарки", через що місто матиме єдину базу про одержувачів гуманітарної допомоги.

- Хочу наголосити, що ми не порушуємо права людини в питанні розголошення особистих даних. У нас буде про людину з даних лише ІПН, ми навіть не знатимемо прізвище, ім'я, по батькові. З цього ІПН ми бачитимемо в базі, що і коли ця людина отримала і хто йому видав. Наприклад, якщо людина приходить в одні з волонтерських пунктів і отримує картоплю і цього ж дня вона йде до пункту соцзахисту і теж просить картоплю, то їй уже її не видадуть, бо вони побачать, що вона сьогодні вже отримувала цю картоплю. Ця таблиця зробить процес видачі "гуманітарки" більш прозорим для того, щоб не було випадків зловживання отримання гуманітарної допомоги, продажу її,- зазначила Ганжул.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Агенство розвитку Миколаєва #гуманітарка у Миколаєві #програми обліку гуманітарки у Миколаєві
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Редакція 0512 продовжує інформувати своїх читачів про ситуацію в Миколаєві та області. Це виходить і завдяки підтримки Хабу регіональних медіа, який підтримує нашу редакцію.
Оголошення
live comments feed...