Новини компаній
14:12, 26 липня

Кранові ваги для підприємства

Новини компаній

Одним з популярних видів промислового обладнання є кранові ваги. Вони застосовуються під час вантажних робот для виміру як сировини, так і готової продукції. Використання даного обладнання дозволяє значно зекономити час і водночас підвищити продуктивність на виробництві.

Сфера застосування кранових ваг доволі широка. Їх закуповують:

·Заводи;

·Фабрики;

·Будівні майданчики;

·Склади;

·Транспортні компанії з контейнерних перевезень.

На сьогоднішній день найбільшим попитом користуються електронні моделі. Їх перевага в тому, що інформація відносно ваги вантажу виводиться на екран відповідного пристрою, а це значно спрощує та прискорює роботу персоналу. Крім того, в електронних моделях вірогідність похибки складає мінімальне значення.

Як вибрати кранові ваги

Враховуючи, що дані пристрої будуть мати справу з важким вантажем, потрібно правильно їх вибирати. Інакше, помилка при виборі може призвести до серйозних проблем під час завантаження чи розвантаження.

Головними критеріями вибору можна назвати наступні:

·Максимальна вага – є моделі, розраховані на вантажопідйомність до 5 тон, а є такі, що дозволяють працювати з вантажем вище 10 тон. Але в будь-якому випадку краще брати пристрій з 10-10% запасом аби уникнути критичного навантаження та передчасного виходу обладнання з ладу;

·Гак – він повинен відповідати вантажозахоплюючим пристроям та механізмом підйому, який задіяний на підприємстві;

·Умови експлуатації. Наразі випускаються моделі кранових ваг, що розраховані лише на експлуатацію в закритому приміщенні з певним діапазоном температур. Якщо ж потрібне обладнання, яке здатне працювати на відкритому повітрі при будь-яких погодних умовах, то потрібно обирати відповідні моделі, що мають захист від вологи, опадів та низьких температур;

·Гарантія якості – це важлива умова, бо є показником того, що кранові ваги вироблені з дотриманням всіх сучасних стандартів.

Що стосується виробника, то в Україні є багато брендів, які відомі якістю промислового обладнання. Ціни – приблизно однакові, а різниця у вартості обумовлена технічними та робочими характеристиками конкретних моделей.

Водночас важливо купувати кранові ваги лише в перевірених магазинах. Це дозволяє уникнути підробок і відсутності гарантії. До того ж, в спеціалізованих магазинах вартість пристроїв наближена до цін виробника, тому переплата мінімальна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...