Спецтема
Редакція 0512 продовжує інформувати своїх читачів про ситуацію в Миколаєві та області. Це виходить і завдяки Хабу регіональних медіа, який підтримує нашу редакцію.
14 липня, з 5 ранку у Миколаєві пролунала серія вибухів. Як стало відомо пізніше рашисти знову влучили в обʼєкти цивільної інфраструктури.
Про це повідомляє кореспондент 0512.
Так, через влучання частково зруйнований готель в одному з районів міста. Також вибуховою хвилею вибило шибки у будівлях поруч. Додамо, що це цивільні будівлі, де військових чи техніки просто не може бути. Рашисти продовжують залякування населення.
Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів