• Головна
  • Через щоденні рашиські обстріли на Миколаївщині без газопостачання залишаються більше 7 тисяч споживачів
17:10, 29 червня 2022 р.
Надійне джерело

Через щоденні рашиські обстріли на Миколаївщині без газопостачання залишаються більше 7 тисяч споживачів

Рашисти щоденно обстрілюють Миколаївщину, через що мирне населення залишається без газу, води та електрики. 

Як повідомляє Миколаївська облдержадміністрація, наразі в області тривають роботи з відновлення газо- та електропостачання у населених пунктах, які постраждали внаслідок війни. Без газопостачання залишаються  7 259 споживачів. На цей час припинено електропостачання, водопостачання, водовідведення в 95 населених пунктах (у шести – частково) Баштанського та Миколаївського районів.

Також за час війни на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 6225 цивільних об'єктів: об’єкти житлового фонду – 4055, медичні заклади – 40, навчальні заклади – 262, заклади культури – 102, об’єкти промислових підприємств – 64, об’єкти життєзабезпечення: газо – 671, електро – 476, водо – 23, теплопостачання – 75, інші не військові об’єкти – 457.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#наслідки обстрілів орків на Миколаївщині #війна #Україна переможе #відсутність газу #постраждалі будівлі
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення