• Головна
  • Упаковка товару при доставці з інтернет-магазину
Новини компаній
11:48, 23 червня

Упаковка товару при доставці з інтернет-магазину

Новини компаній

Пакувальні матеріали від packon.com.ua

Перше, що ви побачите при отриманні інтернет-замовлення - пакування, а не замовлений товар. Тож саме пакування має неабияке значення для формування лояльності чи довіри до вас та вашого бренду. 

Окрім гри на впізнаваність, пакування зберігає товар під час транспортування кур’єрськими службами, захищає від механічних пошкоджень та впливу навколишньої середи - вологи, бруду, сонячних променів тощо. Охайність, стиль, якість брендування - важливо все.

Пакувальні матеріали можуть бути в жорсткі, напівм’які та м’які. Кожна з цих упаковок має свої переваги та недоліки. 

Жорстке пакування - це палети, піддони, ящики з дерева та фанери. Вона надійно захищає замовлення, проте має значну вагу та підвищує вартість доставки.

Напівжорстка тара має меншу вагу, до такої тари належать картонні коробки або пакування с пластику. Проте і повноцінний захист таке пакування не надасть, тож такий тип пакування має застосовуватись для вантажів, що витримують механічний вплив.

М’яка тара використовується як тип пакування і як допоміжне пакування у комплекті з жорсткою, або напівжорсткою тарою. 

М’які пакувальні матеріали мають безліч переваг:

  • допоміжне пакування для крихких вантажів
  • може бути використана для харчових та нехарчових продуктів
  • захищає від пилу, вологи, бруду
  • створює захисний бар’єр та не дозволяю вантажу “гуляти” в коробці

Що потрібно враховувати під час відправки замовлень?

  • Тип товару. Крихкий товар, наприклад, келихи, лаки для нігтів, лампи повинні мати захисний шар між нам та коробкою. 
  • Тип відправки. Як приклад, під час авіаперевезень змінюється тиск, що може спричинити те, що герметична упаковка зубної пасти лусне.   
  • Вібрацію. Має значення, якщо ви знаєте, що товар буде просуватись конвеєром транспортної компанії, або не ідеально рівним дорожнім полотном - банки можуть відкритися, а деталі від’єднатися.
  • Вплив вологи. Пакувальні коробки вбирають вологу, це зменшує міцність пакування

Матеріали, що стануть у нагоді під час пакування:

Бульбашкова плівка - захищає крихкі вантажі від механічної шкоди під час транспортування.

Поліетиленова плівка - відмінно підходить для вантажу, що має бути захищено від зовнішнього впливу навколишнього середовища - бруду, цвілі, тощо. Така плівка стає у пригоді при пакуванні виробів медичного призначення та фармацевтичних товарів, харчових продуктів, сільгосптоварів, у пакуванні добрив.

Термозбіжна плівка - матеріал, що має неабиякий попит. Нею обгортають групи товарів - такі як пляшки або банки чи коробки, та індивідуальні пакування. Ця плівка зберігає зовнішній вигляд товару та його характеристики без змін та втручання навколишніх факторів. 

Один з факторів, що впливає на поширеність термозбіжної плівки та пакування з її допомогою інтернет-замовлень - нанесення брендованих елементів. Цей процес має значні складнощі, бо під час термообробки плівка збігається і зображення деформується, тож для брендування плівки виробництво повинно мати певний досвід та устаткування. 

Така плівка виготовляється на замовлення, що, з одного боку підвищує вартість пакування, але з іншого робить його впізнаваним, рекламує продукцію та стає візитною карткою. Слід зауважити, що спакування з її допомогою можливо за наявності спеціального обладнання. 

Стрейч плівка - м’який пакувальний матеріал, що поширений в домашніх умовах, великих виробництвах та маленьких інтернет-магазинах. Вона найлегша у користуванні та не потребує спеціального устаткування. Зазвичай для пакування є сенс придбати стрейч плівку оптом. 

Який би не був вантаж чи пакування є річ без якої майже не обійтись - це скотч. Він утримує картонну коробку зачиненою, закріпить край плівки і стане у пригоді у побутових умовах. Для інтернет-магазинів, чи фізичних логічним є виготовлення скотчу з логотипом. 

Всі зазначені матеріали можна замовити на сайті https://packon.com.ua/ , де кожне замовлення обговорюється індивідуально, та враховуються всі потреби замовника. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Правила пакування товару #Види пакувальних матеріалів #packon
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...