
13:40, 19 червня 2022 р.
Надійне джерело
За добу українські військові ліквідували 250 орків та 3 танки
Станом на 19 червня Україна продовжує боротися з російськими окупантами та ліквідовувати особовий склад орків і їх техніку.
Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, за час війни, з 24 лютого по 19 червня, загальні втрати ворога складають:
- 33 600 осіб особового складу;
- 1 468 танків;
- 3 577 бойових броньованих машин;
- 745 артилерійські системи;
- 235 реактивних систем залпового вогню;
- 98 засобів ППО;
- 216 літаків;
- 181 гелікоптерів;
- 2 523 одиниць автомобільної техніки;
- 14 кораблів та катерів;
- 598 БПЛА оперативно-тактичного рівня;
- 55 одиниці спеціальної техніки;
- 130 крилаті ракети
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
На Миколаївщині вибухи: що відомо
ОНОВЛЕНО
Оголошення
08:46, 7 червня
