• Головна
  • "Дякуємо ЗСУ, що ми тут": Миколаївський гурт "Крила" провів концерт з новою програмою,- ФОТО
12:45, 12 червня 2022 р.
Надійне джерело

"Дякуємо ЗСУ, що ми тут": Миколаївський гурт "Крила" провів концерт з новою програмою,- ФОТО

11 червня, у Миколаєві пройшов черговий концерт гурту "Крила".

Про це повідомляє кореспондент 0512.ua. з місця подій. 

Так, у пабі "Рок Хата" зібралось чимало шанувальників року, які з нетерпінням чекали виступу групи. До того ж концерт - це додаткова можливість побачитись зі старими друзями та зстріти однодумців. У війну це особливо важливо.

Додамо, що концерт благодійний і всі виручені кошти підуть на домопогу ЗСУ.

- Дякую ЗСУ, що ми тут сьогодні зібрались, що ми живі. У нас є дуже гарна можливість поспілкуватися, послухати гарну музику. Но ще хочу нагадати, що ці концерти благодійні. Ми збираємо кошти для тих, хто оберігає наш сон, наші сімʼї та захищають наше місто від рашистів, - звернувся до глядачів фронтмен гурту Олександр Плюснін. 

11 червня, у Миколаєві пройшов черговий концерт гурту "Крила".

"Крила" виступали з новою програмою - "Rainbow in the dark". Відвідувачі оцінили нові пісні гурту та одарювали хлопців гучними оплесками. 

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#крила концерт #миколаїв концерт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Редакція 0512 продовжує інформувати своїх читачів про ситуацію в Миколаєві та області. Це виходить і завдяки Хабу регіональних медіа, який підтримує нашу редакцію.
Оголошення
live comments feed...