Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
У Миколаївському обласному яхт-клубі триває життя: діти займаються ремонтом вітрильного оснащення, дорослі обслуговують корпуси та інші складові суден. Вихід на воду заборонений. Дерев'яні човни хоча і на воді, проте в акваторію лиману не виходять.
Як повідомляє Суспільне, заняття з юнгами відбуваються на березі.
За словами яхтсменів, щоб зберегти вітрильні дерев’яні човни, потрібно надати можливість власникам спустити судна на воду.
Регати у сезоні 2022 року не відбудуться, хоча планом, складеним до повномасштабного вторгнення військ росії до України, вони передбачались щовихідних: і дорослі перегони і юніорські.