• Головна
  • Рашисти планують розміщувати своїх воєнних о покинутих квартирах херсонців
13:40, 9 травня 2022 р.
Надійне джерело

Рашисти планують розміщувати своїх воєнних о покинутих квартирах херсонців

​​Окупанти в Херсоні шукають списки покинутих квартир – планують розміщувати своїх військових.

Як повідомляє головне управління розвідки України,  в окупованому Херсоні рашисти намагаються навести «російський порядок», спрямований на підтримання окупаційного режиму. Від голів ОСББ мікрорайонів «Таврійський» та «Житлоселище» вимагаються списки порожніх квартир. В них планується розміщення російських військовослужбовців та співробітників спецслужб. Також збільшується кількість блокпостів та пересувних патрулів.

Жителів переконують, що просування з боку ЗС України в напрямку Херсону не буде. А отже, потрібно прийняти дану реальність і працювати під керівництвом «нової влади».

Повідомляється, що нещодавно в Херсон прибув так званий «голова ДНР» Денис Пушилін. Очікується, що його прибуття пов’язане з організацією антиукраїнських провокацій до 9 травня. А також розв'язання питання «зміни статусу» Херсону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон війна #окупація Херсон #Херсон без зв'язку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...