Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Член української переговорної групи Михайло Подоляк визнав, що наразі дуже складно вести переговори з рф, незважаючи на це, вони тривають.
Як повідомляє “Українська правда”, з росіянами говорити складно, а тактика рф - публічний тиск. Незважаючи на це, Україна продовжує неуклінно стояти на своїх позиціях.
- Якщо коротко. Переговори проходять вкрай важко. Онлайн в робочих підгрупах. Але проходять. Зрозуміло, що емоційний фон сьогодні в переговорному процесі тяжкий. Українська делегація працює виключно в рамках, які є проукраїнськими та прозорими. Зрозуміло також, що російська сторона дотримується своєї традиційної тактики публічно тиснути на переговорний процес, в тому числі за рахунок певних публічних заяв”, - сказав Подоляк.