• Головна
  • російський агресор продовжує нарощувати сили на Південному напрямку
14:50, 30 березня 2022 р.
Надійне джерело

російський агресор продовжує нарощувати сили на Південному напрямку

Російські окупанти продовжують нарощувати свої сили в різних напрямках, зокрема, Південному.

Як повідомляє видання Преступности.НЕТ, 30 березня, голова Миколаївської ОВА, відповідаючи на питання чи вплинули переговори на те, що відбувається зараз на фронтах, заявив, що результат війни все одно вирішуватиметься на полі бою.

- Не змінили переговори дії, які роблять російські окупанти. Тому що, я вважаю, що все одно все вирішуватиметься на полі бою. Якщо у них не буде іншого вибору, вони відступатимуть. Тому що вони зараз нарощують сили, у тому числі на Південному напрямку та бої йдуть дуже інтенсивно, - сказав Кім.

Російські терористи перестануть воювати, коли це буде дорожче за договір.

Вся війна, як і будь-які воїни, закінчуються переговорами та договорами. Але все залежить від воєнної ситуації. І якщо дорожче воюватиме, ніж домовлятиметься, домовлятимуться, - додав Кім

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Росія напала на Україну #війна Україна #в Україні йде війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення
live comments feed...