• Головна
  • Вантажні підйомники: великі та малі
Новини компаній
11:14, 30 березня

Вантажні підйомники: великі та малі

Новини компаній

Вантажні підйомники – це незамінні пристрої, які забезпечують переміщення вантажу (опускання чи підйом на різні поверхи). Використання такої конструкції дозволяє заощадити кошти, адже підйомники замінюють фізичну силу вантажників, дозволяють проводити подачу важливих елементів швидше та ефективніше.

Тобто вантажні підйомники дозволяють суттєво збільшити продуктивність та підвищити ефективність робіт.

Види вантажних підйомників

Існує кілька видів легких вантажних підйомників:

• Підйомники шахтного виду застосовують на різних складах, виробництві, великих торгових центрах та супермаркетах, а також у кафе та ресторанах. Якщо виходити з розміщення, такі підйомники можуть бути зовнішніми і внутрішніми.

• Вантажні платформи, які мають значну площу вантажну кабіну. Такий вид підйомників використовують для того, щоб переміщати вантаж, що має великі габарити. Кабіною такої конструкції є платформа, яку посилюють за допомогою додаткових напрямних.

• Консольні ліфти для підйому вантажів. Такий вид ліфтів може піднімати вантажі з масою 1 - 10 центнерів. Ці конструкції застосовуються найчастіше в ресторанах, бібліотеках.

Також заведено розділяти:

1. Великі вантажні ліфти, які можуть допомогти транспортувати великі вантажі різну висоту. Наприклад, автомобілі.

2. Малі ліфти – незамінні помічники, що допомагають доставити невеликий вантаж на поверх. Такі ліфти можуть мати системою керування на кожному поверсі, світловою та звуковою індикацією, різними типами дверей. Зазвичай їхня вантажність не перевищує 250-300 кг.

Чому малі вантажні ліфти мають все більший попит?

Малі вантажні ліфти широко застосовуються у багатоповерхових готелях, лікарнях та ресторанах. Вони забезпечують комфорт та велику працездатність персоналу, якому не доводиться бігати багато разів вгору-вниз сходами. А в офісних будівлях, ТРЦ та складах такі ліфти, вантажністю 100-250 кг. просто незамінні, якщо є постійна необхідність пересуватися чи транспортувати невеликий вантаж. До речі, такі ліфти останнім часом активно монтуються і в заміських будинках, якщо у них понад два поверхи.

У кого краще замовити малі вантажні ліфти?

Звичайно, у надійної компанії, яка вже зарекомендувала себе з найкращого боку. Тому відразу хочеться згадати вітчизняного виробника – «Ліфтпортал». Вже понад 15 років він постачає на ринок якісні вантажні підйомники https://lifty.com.ua/mali-vantazhni-lifti/, а також запасні частини до них. Більш того, може зробити монтаж, демонтаж та заміну ліфтів. Кваліфіковані менеджери «Ліфтпортал» будуть раді ознайомити вас із каталогом продукції або надати консультацію телефоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...