• Головна
  • Кім закликав Миколаївський бізнес за можливості повертатись до роботи
15:10, 23 березня
Надійне джерело

Кім закликав Миколаївський бізнес за можливості повертатись до роботи

Міста та села, там де це можливо, мають повертатися до активного життя.

Як пише голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, бізнес має працювати на економіку держави. В тому числі для забезпечення обороноздатності.

Наразі для нормальної роботи бізнесу зробилені наступні кроки:

- Кредит під 0% для будь якого-бізнесу протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення. Після цього кредитна ставка становитиме 5%. Збільшено максимальну суму кредиту до 60 млн грн. 

- Підтримка працевлаштування внутрішньо переміщених осіб . 6,5 тисяч гривень отримають роботодавці на компенсацію зарплати працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб

- Не проводитимуться планові та позапланові перевірки бізнесу під час воєнного стану. Це дозволить забезпечити стабільну роботу підприємств.

- Дерегуляція бізнесу

Відтепер екларацію можна подати фізично – через ЦНАП, або онлайн – через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, додаток або портал Дія.

(Раніше в Україні було 600 різних дозволів, зараз в 50. Це небезпечні виробництва)

- єПідтримка:

Допомога тим українцям, які опинились без роботи, в регіонах відбуваються активні бойові дії. Наймані працівники, за яких сплачено ЄСВ, а також ФОПи усіх груп можуть одержати одноразову виплату 6 500 гривень від держави.

- Держава компенсуватиме відсотки за кредитами на покриття витрат, пов’язаних зі здійсненням сільськогосподарської діяльності підприємствам з земельним банком до 10 тисяч га. Також аграріям будуть надаватися державні гарантії на 80% суми кредит.

- Розпочато роботу з переміщення виробничих потужностей підприємств з територій де є загроза бойових дій на безпечні території. Подано 1 тисяча заявок. Вже переміщено майже 50, з яких 18 – працюють.

Я звертаюся до усіх підприємців нашого краю – починайте відновлювати роботу, де є така можливість.Малий та середній бізнес, теж повертайся до роботи, - закликав Кім.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Росія напала на Україну #війна Україна #в Україні йде війна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...