
В Україні можуть запровадити кримінальну відповідальність за поширення інформації про переміщення техніки та позиції ЗСУ
В Україні хочуть запровадити кримінальну відповідальність за несанкціоноване поширення інформації про переміщення та позиції ЗСУ.
Як повідомив народний депутат Андрій Осадчук в Facebook, відповідне питання затвердив Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.
- Взагалі, нічого не фотографуйте, що стосується військової техніки. Будьте уважні та обережні, так ми швидше здобудемо перемогу. Чекаємо на остаточне узгодження главами депутатських фракцій та груп та керівництва Парламентом, - додав нардеп.
За його словами, зокрема, комітет затвердив:
запровадження кримінальної відповідальності за незаконне використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги. Узгоджено, що продаж таких товарів (предметів) загальною вартістю від 620 000 гривень або інше їх використання з метою отримання прибутку є злочином. У воєнний час каратиметься позбавленням волі від п'яти до семи років.
запровадження кримінальної відповідальності за несанкціоноване поширення інформації про спрямування, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну та переміщення по території України, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України або інших військових формувань України, скоєне в умовах військового чи надзвичайного стану. У воєнний час для тіктокерів за поширення такої інформації - від п'яти до восьми років ув'язнення. Для організованої групи, з корисливих міркувань-від восьми до дванадцяти років ув'язнення.