• Головна
  • На Миколаївщині розшукують безвісти зниклого поліцейського
12:20, 22 березня 2022 р.
Надійне джерело

На Миколаївщині розшукують безвісти зниклого поліцейського

У Миколаївскій області поліція розшукує безвісти зниклого поліцейського Управління поліції охорони, 35-річного Дмитра Мациборука.

Як повідомляє відділ комунікацій поліції у Миколаївській області, Мациборук 17 березня близько 12 години виїхав у напрямку села Партизанське (колишній Вітовський район) на власному автомобілі ВАЗ-2105 білого кольору та до теперішнього часу на зв'язок не виходить. 

Прикмети: зріст 170-175 см, середньої статури, очі карі, волосся темне коротко стрижене.

Усім, кому відома будь-яка інформація про місцеперебування поліцейського або відомості про обставини його зникнення, прохання звертатись до відділення поліції № 4 Миколаївського районного управління за адресою: м. Миколаїв , вул. Новозаводська, 10-А або за телефонами: 063-451-05-67, 098-733-52-33, 102.

Розшук Дмитра Мациборука

Розшук Дмитра Мациборука

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Розшук #поліція #Миколаївська область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...