• Головна
  • На Миколаївщині ЗСУ нанесли контратаку російським загарбникам, - ФОТО
17:50, 21 березня 2022 р.
Надійне джерело

На Миколаївщині ЗСУ нанесли контратаку російським загарбникам, - ФОТО

В Баштанському районі Миколаївської області ЗСУ в селі Христофорівка нанесли контратаку ворогу.

Як повідомляє журналіст Юрій Бутусов у Facebook, ціла та бита техніка майже одразу забираються чи здаються на металобрухт місцевими жителями. 

“Російський командно-штабний БТР-80, 4 МТЛБ, 1 згоріла машина управління командира Артдивізіону, 1 кинутий КРАЗ зі складу, судячи з формулярів машин, зі складу 205-ї мотострілецької бригади ЗС рф. Отже, знайти навіть ці результати бойових дій уже не можна, робота йде безперервно. Через 3-4 дні на місцях боїв видно лише обгорілі покришки, розкидані боєприпаси, які непридатні для використання, і все. Місцеві жителі демонтують кожен гвоздик. А наші військові частини демілітаризують російську армію та поповнюються російською технікою самі”, - резюмував Бутусов.

зсу - контратака рашистамзсу - контратака рашистамзсу - контратака рашистамзсу - контратака рашистамзсу - контратака рашистам

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна оборона #рф війна #окупанти рф #миколаїв новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого росія напала на Україну під виглядом спецоперації. Зараз рашисти обстрілюють будинки, дитсадки,школи, лікарні. Не гребують вбивати мирних та розкрадати будинки в селах. Ми боремось за нашу свободу!!
Оголошення
live comments feed...