• Головна
  • Вони військові злочинці: стали відомі прізвища російських льотчиків, які бомбять українські міста, - ФОТО
16:25, 12 березня
Надійне джерело

Вони військові злочинці: стали відомі прізвища російських льотчиків, які бомбять українські міста, - ФОТО

5 березня 2022 року у районі с. Щасливе Очаківського району Миколаївської області було збито літак Су30МС.

Вдалося захопити двох льотчиків: Майор Головенський Олексій Сергійович (22.02.1990 р.н. у с. Хурмулі Хабаровського краю, РФ) - командир ланки 1 авіаційної ескадрильї 43 окремого морського штурмового авіаційного полку (в/ч 59882, м. Новофедорівка АР Крим), Чорно- морського флоту МО РФ.

Капітан Козлов Олексій Ігорович (02.03.1988 р.н., м.Бобруйск, Могилевська обл., Республіка Білорусь) – штурман ланки 1 авіаційної ескадрильї в/ч 59882.

Відомо, що в період з 24 лютого по 5 березня Головенський здійснив 6 вильотів, а Козлов – 5, з метою бойового чергування в акваторії Чорного моря, виявлення сил протиповітряної оборони ЗСУ, їх наявність, місцезнаходження та можливості (виявлення випромінювання та захоплення у приціл) радіолокаційних засобів та зенітно-ракетних підрозділів.

3 або 4 березня літаки СУ-24 в/год 59882 здійснювали бойове застосування по об'єктах, розташованих у м. Очаків Миколаївської області: екіпаж майор Айбарджі Ілля, штурман капітан Музенко Володимир.

За наявними розвідувальними даними Морф, на території Одеської області знаходяться два підрозділи С-300 і один БУК.

Для кращого розуміння супротивника, російські льотчики розповіли про організаційно-штатну структуру в/ч 59882, яка також брала участь з березня по травень 2018 року у бойових діях в Республіці Сирія (а саме, майор Вишлов Костянтин Васильович, Садіков Роман Рашидович, Головенський Олексій Юдін Артем Станіславович, капітани Ізвеков Олександр Володимирович, Шкурдецький Станіслав Володимирович, Козлов (Олексій Ігорович).

Отже, в/ч 59882 включає дві авіаційні ескадрильї, на озброєнні яких:

- 1 авіаційна ескадрилья літака Су30СМ – 12 од., у тому числі 2 літака перебувають у недієздатному стані (вимагають ремонту на авіаремонтному підприємстві), 1 літак збитий. Є 17 екіпажів пілотів, у тому числі готові до ведення бойових дій – 8-9.

- 2 авіаційні ескадрильї літака Су24М – 5 од. (справних 2) та Су24МР – 5 од. (Справних 2-3).

Є 12 екіпажів пілотів, у тому числі готові до ведення бойових дій – 8 екіпажів.

Льотний склад в/ч 59882:

- командир полковник Кисельов Андрій Леонідович;

- заступник командира підполковника Наливайка Сергія Олексійовича;

- старший штурман підполковник Король Олександр Володимирович;

- заступник із льотної роботи підполковник Семенов Олександр Володимирович;

1 авіаційна ескадрилья (далі - 1 АЕ)

- командир 1 АЕ майор Вишлов Костянтин Васильович;

- заступник командира 1 АЄ Худяков Іван Олександрович;

льотчики:

- головенський Олексій Сергійович;

- Григор'єв Віталій Віталійович;

- Суботін Єгор;

- Юдін Артем Станіславович;

- Рижков Антон Сергійович;

- Потапов Андрій Вікторович;

- Пряніков Дмитро Миколайович;

- Толоверів Вадим Юрійович;

- Малецький Сергій Олександрович;

- Дмитрієв Антон Дмитрович

Крім того, у в/ч 59882 проходять службу колишні військовослужбовці ЗС України, які дезертували у 2014 році з ЗСУ, на посаді начальника повітряно-вогневої та тактичної підготовки в/ч 59882 майор Додух Сергій Вікторович та капітан Бусел Артем (можливо Сергійович), Су-24, проходив службу у ЗСУ.

Необхідно зазначити, що позивні екіпажі літаків і частоти змінюються щодня. Крім того, росіяни поділилися інформацією про авіаційні засоби поразки, що знаходяться на аеродромі Саки, а саме: ракети Х31 П, Х31Х, Р27, Р27Т, Х31П-А, Р73 авіаційні бомби ОФАБ100-120, ОФАБ-250-270, БетАБ; контейнери радіоелектронної боротьби відсутні.

Також стало відомо, що на аеродромі "Гвардійське" дислокується авіаційний полк, на озброєнні якого перебувають СУ-25. Аеродром «Кіровське» використовується мор як аеродром тимчасового розміщення авіаційної техніки.

На аеродромі «Джанкою» розміщені гелікоптери Мі28, Мі35 та Мі8. Аеродром "Кача" - вертоліт К27.

Пункти наведення авіації розміщені в АР Крим: "Бельбек", "Тарханкут", "Гвардійське", "Керч", "Феодосія", "Анапа", "Ай-Петрі", "Алушта", "Кримськ".

І попри все, УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! А на всіх, хто бере участь у виконанні злочинних наказів, чекає не тільки військовий трибунал… За смерті наших дітей страждатиме ще не одне ваше покоління! Таке не прощається!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#російськевторгнення #полонені #льотчики
0,5
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...