
15:10, 9 березня 2022 р.
Надійне джерело
До СБУ потрапив секретний GPS-навігатор окупантів, - ФОТО
Днями українські воїни розбомбили танкову групу ворога та її повітряне прикриття, яке складалося з винищувачів Су-30.
Як повідомляє СБУ, до них потрапив секретний пристрій агресорів, на якому є всі дані пересувань і «заплановані точки» наступу загарбників.
"Цей навігатор належав «елітному» 108-му десантно-штурмовому полку противника, який намагався атакувати Миколаїв з боку Костянтинівки", - пишуть у відомстві.
Таким чином, українська спецслужба отримала доступ до планів російських окупантів, що дозволить діяти на випередження і ще ефективніше знищувати ворога.
"Тепер на полонених чекають довгі розмови зі слідчими і контррозвідниками СБУ, які встановлюють всіх причетних до війни. Кожен ворог буде покараний!".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:44, 9 травня
10:07, 3 травня
07:48, 5 травня
07:48, 5 травня
13:44, 9 травня
live comments feed...