• Головна
 • Найбільше лихо путіна зараз це те, що весь світ побачив, чого насправді варта його армія
18:24, 8 березня

Найбільше лихо путіна зараз це те, що весь світ побачив, чого насправді варта його армія

Компанія-розробник комп'ютерних ігор Activision, відома насамперед завдяки найпопулярнішому у світі шутеру «Call of duty», зробила офіційну заяву: «Ми хотіли б офіційно перепросити, що використовували Росію як антогоніста в нашій серії ігор «Call of duty». Якби ми знали всю правду, ми використовували більш компетентну армію, таку як Куба або Лаос».

І справді, перші 12 днів війни показали плачевний стан «другої за потужністю» армії у світі – російської. Як матеріальний, так і моральний. Ті 20 років, які Путін перебуває при владі, офіційна пропаганда РФ щосили розповідала всьому світу казки про постійну модернізацію, винахід нової зброї, «аналоговнет», та гіперзвукові ракети. Останніми роками це сягало вже істерик.

Російські ЗМІ переповнені звітами про те, як болгари/японці/хорвати (потрібне наголосити) «захопилися» російською зброєю, російською армією. По телевізору виступають нікому раніше невідомі експерти зі США, Франції, Німеччини, які зі знанням справи пояснюють чому російські літаки радянського виробництва середини минулого століття набагато кращі за західні новітні зразки.

Апогеєм цього божевілля, звичайно ж, була демонстрація фанерної моделі авіаносця з картонними моделями літачків на палубі. Але це не завадило комусь там захопитися цими 5-сантиметровими паперовими літальними апаратами, які, на думку «експертів», перевершують усі зразки НАТО. У російських обивателів навіть з'явився стійкий вираз: «аналогове зброя».

Чим цікава пропаганда, так це тим, що якщо вона приємна уху та серцю пропагандиста, то згодом він починає вірити в неї сам. Десятиліттями Кремль виділяв мільярди на «модернізацію армії». Більшість із цього, звичайно ж, йшла на важливіші потреби – яхти, палаци, літаки Путіна та його найближчого оточення. Та мала частина, що залишалася, виділялася на промивання мозку населення.

Небожителі в Москві давно зрозуміли, що набагато легше челяді навіяти думку, що у них є суперсучасний танк, ніж справді зробити цей танк. Усі пам'ятають легендарну «Армату», про яку було багато розмов і яку показали лише один раз на параді на Червоній площі, де вона успішно затихла і її не могли зрушити з місця іншим танком. А по мережі попливли фотографії, на яких чітко видно, що суперсучасний танк зроблений з матеріалу, найбільш улюбленого російськими військовими інженерами – фанери. І все було б добре.

Так можна було б і далі жити. Нафтові долари текли б у кишеню російським олігархам, а щасливі росіяни, десь у глибинці, знявши ноги, розвалившись на призьбі і скрутивши цигарку з газети «Зірка» із задоволенням сперечалися б, за 3 або 4 дні вони можуть поламати НАТО.

Але йшов час, і Путін почав сам вірити в те, що має «Армати», а паперові літаки з картонного авіаносця можуть злетіти і виконати будь-яке завдання, яке він поставить зі свого бункера на Алтаї. Добре про цю ситуацію сказав російський політичний і громадський діяч Максим Кац: «Російська армія за Шойгу – це повна перемога піару на тлі капітуляції решти».

І тут розпочалася повномасштабна агресія Росії проти України. Війська, керовані наймудрішими кремлівськими полководцями, перетнули кордон суверенної сусідньої держави відразу в багатьох місцях. Всі були радісні, задоволені і наввипередки хотіли догодити великому диктаторові, який сховався під землею, який наказав знищити Україну. Так і чую Пушкіна:

Он в думу тихо погрузился.

Смущенный взор изобразил

Необычайное волненье.

Казалось, Вову приводил

Желанный бой в недоуменье...

Вдруг слабым манием руки

На Киев двинул он полки.

Вочевидь, у вухах бійців ще дзвеніли крики Жириновського, що Київ буде взято за чотири години і чулися нудні розповіді Соловйова про те, що українці зустрічатимуть ванюш із хлібом, сіллю та квітами.

Українці зустріли як і належить - всепоглинаючим вогнем та ненавистю до всіх, хто зазіхає на їхню свободу. І квіти для окупантів були. Але, це були САУ «Тюльпан» та «Акація». А з-за кожного пагорба, з-за кожного кута їхні танки почали палити так, що від екіпажів не залишалося навіть тіл. Але що побачили українці та весь світ?

Немає жодних «Армат». Від слова взагалі. Їх немає. Є переважно старі радянські танки. А «аналогвонетні» Т-90, із навареною над вежею арматурою у вигляді бурятського гриля, горять від Джавелінів за милу душу. Чим і користуються бійці ЗСУ та Національної гвардії.

І навіть українська територіальна оборона, (по суті громадянські люди, озброєні легкою стрілецькою зброєю та ручними гранатометами, в Ірпені, Бучі та Гостомелі перетворили техніку РФ на величезні купи розпеченого металобрухту. Російські літаки, якими захоплювалися якісь там експерти, збиваються в десятками...

І навіть Су-35 перетворюються на палаючий метал після атаки набагато старішого українського МіГ-29 Диверсійні групи орди роз'їжджають і гинуть від рук українського ополчення не на машинах Джеймса Бонда, а на МТЛБ – тягачах 1960 року!

Найбільше лихо путіна зараз це те, що весь світ побачив, чого насправді варта його армія, фото-1

Особовий склад теж, очевидно, розплющив очі не лише світової громадськості, а й росіянам і самому Путіну. Виховані на героїчних серіалах про непереможний «спецназ», тепер вони зіткнулися з ситуацією, коли ДРГ ГРУ ГШ МО не може впоратися з теробороною Оболоні в Києві, а елітні підрозділи Кадировської гвардії, при згадці про які у будь-якого росіянина тремтять колін з Бучі, де згоріли разом із своїм генералом – особистим другом Рамзана Кадирова. Що ж говорити про мотопіхотні підрозділи, які комплектуються терміновиками та зеленими контрактниками.

Фото і відео бійці ЗСУ, які здалися в полон, боїться викладати в мережу, бо побоюються, що їх жалюгідний вигляд може викликати жалість у українських жінок, навіть після того, як окупанти позбавили їх даху над головою обстрілами з важкої артилерії та крилатими ракетами.

Найбільше лихо путіна зараз це те, що весь світ побачив, чого насправді варта його армія, фото-2

Складається враження, що Шойгу зібрав когось міг по притулках, лікарнях для голодуючих, поповнив їх БОМЖами, одягнув у форму, що залишилася від попередніх поколінь і пустив у бій. Ми розуміємо, що після того, як росіяни здаються в полон, вони навмисно хочуть виглядати нещасними і розповідають історії про те, що вони не знали, куди їдуть. Що вони одразу пускають сльози і переконують, що не хотіли воювати, хоча ще вчора в соцмережах розповідали, як знищуватимуть «біндерівців». От тільки не знали, що тут бандерівців десятки мільйонів.

Але, навіть зважаючи на це, все одно шокує рівень цієї «імперської армії» та цих жалюгідних носіїв «російського світу», які кидаються на шматок хліба, поданий «українським націоналістом» так, ніби «асвободителя» не годували останні два тижні. І тим, хто товаришує з головою та здався в полон – пощастило. Їх убитих товаришів командування навіть хоче забирати з поля бою, щоб віддати матерям попрощатися. Їм не до того.

Серйозні втрати навіть у лавах вищого командування. Вже знищено другого генерала окупантів. Сьогодні стало відомо, що на землі України утилізовано заступника командувача 41 армії агресорів генерал-майора Герасимова. Продовжуємо боронити Україну! Ми переможемо!

Далі наводимо список полонених лише у Сумах, які нашими слідчими органами звинувачуються за статтею 110 КК України.

 1. Карданов Іслам Віталійович, 28.12.2001 р.н., уродженець Черкесської республіки, Російської Федерації, зареєстрований: Республіка Черкесія, м. Уссукута, проспект Московський 13, військовослужбовець ВЧ 61899 мотострілкової бригади №27, рядовий солдат (КП №12022200480000365 від 27.02.2022, СРУП);

 2. Буханцов Роман Васильович, 02.07.1994 р.н., уродженець Селище Комсомольський Білгородського району Білггродськоі області, Російської Федерації, зареєстрований: м. Москва, Пос. Робочий Київський, військовослужбовець ВЧ № 456139, старший сержант (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 3. Чупров Олексій Євгенович, 18.04.1998 р.н., уродженець м . Дзержинськ Нижнєгородськоі області Російської Федерації, зареєстрований: м. Дзержинськ Нижнєгородськоі області пров. Тупіковий, 1 кв.2, військовослужбовець ВЧ РФ, замісник командира другого автомобільного взводу, молодший сержант (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 4. Берегов Іван Максимович, 10.07.2002 р.н., уродженець м. Ярославль РФ, зареєстрований Ярославська обл., м. Тутаєв, вул. Комсомольська, 64, кв. 83, військовослужбовець ВЧ № 61899, 27 окрема мотострілкова бригада РФ, розвідник, гранатометник, рядовий (КП №12022200480000368 від 27.02.2022, СРУП);

 5. Іванов Сергій В’ячеславович, 11.04.1990 р.н., уродженець м. Володимир РФ, зареєстрований: м. Москва, вул. Г.Соломатіна, військовослужбовець ВЧ№ 61899,27 окрема мотострілкова бригада РФ, командир танка, рядовий (КП №12022200480000368 від 27.02.2022, СРУП);

 6. Єлісєєв Олександр Сергійович, 04.11.1994 р.н., уродженець м. Ташкент, РФ, зареєстрований: Республіка Мордовія, Темниковський район, с. Андріївка, вул. Шкільна, б. 55, військослужбовець ВЧ № 61899, командир танку, 132 борт, старший сержант (КП №12022200480000368 від 27.02.2022, СРУП);

 7. Мукачов Андрій Мусаргалієвич, 17.07.2001 р.н., уродженець РП Озинки Озинського району Саратовської області, зареєстрований: с. Новозахаркино Духовницький район Саратовської області, військовослужбовець в/ч 90600 від 09.03.2021, єфрейтор, розвідник, снайпер, наводчик (КП №12022200510000053 від 27.02.2022, ВП № 1 (м. Кролевець Конотопського РВП);

 8. Жоголев Дмитро Олександрович, 15.06.2000 р.н., уродженець м. Самара Самарської області, зареєстрований: проспект Кирова, 186/63, м. Самара, Самарської області, військовослужбовець в/ч 90600 від 14.08.2020, єфрейтор, помічник гранатометник (КП №12022200510000053 від 27.02.2022, ВП № 1 (м. Кролевець Конотопського РВП);

 9. Магомедов Магомед Мухидинович, 20.08.1992 р.н., уродженець с. Хуцеївка, Кізлярського району, республіки Дагестан, зареєстрований: буд. 9А, смт. Рощенський, Волжського району Самарської області, військовослужбовець в/ч 90600 від 14.07.2014, старший сержант, заступник командиру взводу (КП №12022200510000053 від 27.02.2022, ВП № 1 (м. Кролевець Конотопського РВП);

 10. Крєндєлєв Андрій Вікторович, 08.06.1995 р.н., уродженець м. Балаково Саратовської області РФ, зареєстрований: вул. Тернавська, 55/44, м. Балакова Самарканської області РФ, військовослужбовець в/ч 90600 від 03.09.2019, молодший сержант, старший стрілець жетон СУ103873 (КП №12022200510000053 від 27.02.2022, ВП № 1 (м. Кролевець Конотопського РВП);

 11. .Калєкєнов Рамазан Серкалійович, 09.05.1997р.н., уродженець с. Камяне, м. Оренбург Оренбурської області РФ, зареєстрований РФ, Самарської області Большечернігівського району с. БольшаяЧерніговка вул. Касаткіна, буд.6, кв.1, військовослужбовець в/ч 90600 від 11.08.2020, єфрейтор, водій БТР 82АМ (КП №12022200510000053 від 27.02.2022, ВП № 1 (м. Кролевець Конотопського РВП);

 12. Главатских Артемій Олександрович, 03.02.1998р.н., уродженець с. Балезино, Балезинського району Удмурської республіки, зареєстрований: вул. Офіцерська. 15, с. Ягул, Завяловского району Удмурської республіки, військовослужбовець в/ч 90600 від 25.02.2021, рядовий, гратометник (КП №12022200510000053 від 27.02.2022, ВП № 1 (м. Кролевець Конотопського РВП);

 13. Кзимбаєв Азамат Ісмагулович, 27.10.1998 р.н., уродженець с. Бікмурзіно, Акбулакського району, Оренбурської області РФ, зареєстрований: вул. Овражна, 9, с. Бікмурзіно, Акбулакського району , Оренбурської області, військовослужбовець в/ч 90600 від 01.04.2020, рядовий, старший стрілець (КП №12022200510000053 від 27.02.2022, ВП № 1 (м. Кролевець Конотопського РВП);

 14. Смольянинов Роман Вячеславович, 12.09.2001 р.н., уродженець м. Саратов Саратовської області РФ, зареєстрований: вул. Вольська Петля, 9А, м. саратов, Саратовської області РФ, військовослужбовець в/ч 90600 від 29.07.2020, рядовий, наводчик БТР (КП №12022200510000053 від 27.02.2022, ВП № 1 (м. Кролевець Конотопського РВП);

 15. Аскеров Мурат Абдулатілович, 10.04.1978 р.н., уродженець Російської Федерації, зареєстрований та проживає: м. Москва, пос. Мосренген, вул. Рокксовського, ВЧ 61899, військовослужбовець ВЧ 61899, командир взводу, 27 мотострілкова бригада, старший лейтенант (КП №12022200480000369 від 28.02.2022, СРУП);

 16. Ніжніков Богдан Геннадійович, 24.12.2001 р.н., уродженець Російської Федерації, зареєстрований та проживає: РФ, Липецька Обл, с. Уткіно, вул. Роднікова, 13, військовослужбовець ВЧ 61899, 27 мотострілкова бригада, водій Бтр 82 а, рядовий (КП №12022200480000369 від 28.02.2022, СРУП);

 17. Федоров Владислав Михайлович, 03.06.1998 р.н., уродженець Російської Федерації, зареєстрований та мешкаючий: РФ, Белгородської обл., м. Старий Оскол, вул. Леніна 40, кв 59, військовослужбовець ВЧ 61899, 27 окрема мотострілкова, механік водій танка Т-90, молодший сержант (КП №12022200480000369 від 28.02.2022, СРУП);

 18. Нікітін Юрій Олександрович, 22.12.1997 р.н., уродженець Російської Федерації, зареєстрований та проживаючий: РФ, м. Омськ, вул. Транспортна 4, військовослужбовець ВЧ 31135, Таманська дивізія 1 полк, замісник командиру взводу військової Поліціі, сержант, контрактник (КП №12022200480000369 від 28.02.2022, СРУП);

 19. Андреєв Олександр Григорович, 30.08.1997 р.н., уродженець Республіки Тейва Російської Федерації, зареєстрований та мешкаючий: РФ, Республіка Хакасія, м. Черногорськ, вул. Менделєєва 5 кв 5, військовослужбовець ВЧ 31134, 15 мотострілковий полк, старший наводчик САУ-2 С 19, рядовий (КП №12022200480000369 від 28.02.2022, СРУП);

 20. Шинкарьов Данііл Олександрович, 03.08.1999 р.н., уродженець Російської Федерації, зареєстрований та проживаючий: м.Червона Яруга Белгородської області, вул. Кооперативна, 37, військовослужбовець ВЧ 61899, 27 окрема мотострілкова, стрілок-автоматчик, піхота, рядовий. (КП №12022200480000369 від 28.02.2022, СРУП);

 21. Ємельянов Антон Євгенович, 04.07.1989 р.н., уродженець м . Богучар, Воронежська область, Російської Федерації, зареєстрований: м. Подольск, Московська обл., вул. Академіка Долежале 29, кв. 217, військовослужбовець ВЧ 61899, 27 окрема мотострілкова бригада РФ, командир відділення 2 розвід взводу, сержант (КП №12022200480000369 від 28.02.2022, СРУП);

 22. Султанбеков Даніяль Курбангаджиєвич, 16.12.1995 р.н., уродженець республіка Дагестан, с. Башигент, Російської Федерації, зареєстрований: м. Москва, вул. Широка 19, корпус 3, кв 322, військовослужбовець ВЧ 61899, 27 окрема мотострілкова бригада РФ, солдат, єфрейтор (КП №12022200480000369 від 28.02.2022, СРУП);

 23. Суповатов Юрій Анатолійович, 11.11.1993 р.н., уродженець м . Москва, пос. Ватутіна, Російської Федерації, зареєстрований: м. Москва, пос. Ватутіна, вул. Дмитра Рябінніка буд. 2а, кв. 15, військовослужбовець ВЧ 61899, 27 окрема мотострілкова бригада РФ, заступник командира взводу, сержант(КП №12022200480000369 від 28.02.2022, СРУП);

 24. Широков Андрій Сергійович, 05.03.2000 р.н., уродженець м. Чехов, Московська область, Російської Федерації, зареєстрований: м. Чехов, Московська область, вул. Миру 8, кв. 89, військовослужбовець ВЧ 61899, 27 окрема мотострілкова бригада РФ, рота 1, старший стрілок, єфрейтор (КП №12022200480000369 від 28.02.2022, СРУП);

 25. Хашагульгов Мухаммед Алі Ахметович, 30.04.1992 р.н., уродженець м. Назрань, Республіки Інгушетії, Російської Федерації, зареєстрований: Ярославська область, м. Переславль Залісський, с. Кічебухіно, вул. Центральна 6, кв. 1, військовослужбовець ВЧ 61899, 27 окрема мотострілкова бригада РФ, розвідрота, водій розвідник БТР 80-2, сержант (КП №12022200480000369 від 28.02.2022, СРУП);

 26. 1) Урусов Нікіта Олексійович, 05.05.2000 р.н., уродженець м. Санкт-Петербург, РФ, громадянин РФ, наводчик оператора танку, ВЧ 31985 Збройних сил Російської Федерації, зареєстрований та проживаючий за адресою: РФ, м. Санкт-Петербург, вул. Підводника Кузьміна, буд. 22, кв.11 (КП №12022200590000046 від 01.03.2022, ВП № 3 (м. Лебедин) Сумського РУП);

 27. Безлер Артем Олексійович, 27.02.2001 р.н., уродженець м. Биборг, Ленінградської області, РФ, громадянин РФ, наводчик оператора танку, ВЧ 31985 Збройних сил Російської Федерації, зареєстрований та проживаючий за адресою: РФ, м. Санкт-Петербург пров. Шиммерьовський, буд. 3, корп.2 кв.1. (КП №12022200590000046 від 01.03.2022, ВП № 3 (м. Лебедин) Сумського РУП).

 28. Пшеничний Данило Ігорович, 10.03.1996 р.н., уродженець м. Москва, РФ, громадянин РФ, зареєстрований та проживаючий за адресою: РФ, м. Москва, проїзд Чечерський, 104\168, паспорт РФ4518584975, військовий квиток №СА2150203 Збройних сил Російської Федерації, лікар лікарсько-госпітального взводу медичної роти (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 29. Рафіков Ринат Абдулбарієвич, 11.06.1989 р.н., уродженець м. Джамбул, Республіка Казахстан, громадянин РФ, зареєстрований та проживає за адресою: п. Калінинець, вул.Фабрична, 2\75, паспорт РФ4518584975, військивий квиток № АА 2160187, старший машиніст внутрішніх військ МВС(КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 30. Ахунов Ніяз Мунірович, 17.01.2002 р.н., військовий квиток АЕ7884113, ВЧ 58191, старший механік-водій внутрішніх військ МВС (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 31. Тагієв Расім Сабірович, 29.05.1989 р.н., командир взводу ВЧ № 31134 (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 32. Карпенко Олександр Миколайович, 12.03.1987 р.н., військовий квиток АА 0821756, заступник начальника штабу ВЧ № 58198, капітан внутрішніх військ МВС (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 33. Стародубов Євгеній Олександрович, 26.08.1974 р.н., ВЧ № 34568 заступник командира батальйону, підполковник (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 34. Васькін Микола Євгенович, 17.11.1997 р.н., уродженець РФ м.Салаір, Кемеровська область, проживає за адресою: РФ, Кемеровська область, Гурївський район, м. Салаір, вул. Соцгород, 2\2, ВЧ № 56166, командир танкового взводу, лейтенант (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 35. Каюков Микола Сергійович, 05.06.2001 р.н., уродженець РФ п. Куть-ях Нефтеюганський район, Тюменська область, зареєстрований Ханти-Мантійський автономний район, ВЧ № 58138, механік водій (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 36. Фатьянов Іван Васильович, 16.04.1997 р.н., уродженець РФ, с. Кусья, Горнозаводський район, Пермська область, мешканець м. НароФомінск, вул.Армійська,1, рядовий, водій механік (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 37. Іванов Андрій Андрійович, 23.07.2002 р.н., уродженець Чаничановського района Новисибірської області, зареєстрований Новосибірська область, ВЧ № 21250-б, водій механік (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 38. Чорний Володимир Григорович, 09.09.1998 р.н., уродженець м.Воркута, Республіка Комі, зареєстрований Республіка Комі, м.Сиктивкар, ш.Сисольске, 17/22, лейтенант, командир взводу ВЧ № 58198(КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 39. Жунусов Нургалі Аронович, 02.01.1996 р.н., уродженець с.Красноярка, Шербакульського району, Омської області, зареєстрований Омська область, м.Омськ, центральний район, вул.Успенського, 98, ВЧ № 58198, старший лейтенант гвардії (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 40. Расходчіков Дмитро Русланович, 03.08.1995 р.н., уродженець с. Кривий Ріг, Саксаганський район, ВЧ № 58198, старший лейтенант гвардії (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 41. Расулов Омар Магомедрасулович, 26.11.1994 р.н., уродженець РФ, Дагестан, м.Махачкала, зареєстрований Московська область, Наро-Фоминський район, районне селище Калининець, вул.Армійська, 1, старший лейтенант ВЧ № 58198, командир взводу (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 42. Шукаєв Олексій Юрійович, 03.07.1996 р.н., уродженець Саратовська область, м.Балашов, зареєстрований: Саратовська область, м. Балашов, провулок Щасливий, 6/1, Сержант, водій ВЧ № 30616-8 (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 43. Подик Денис Андрійович, 19.06.2001 р.н., уродженець м.Челябинськ, зареєстрований Челябинська область, м.Челябинськ, вул.Гагаріна, 53/1 кімната 23, ВЧ № 58198, керівник апаратної, молодший сержант(КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 44. Іваненко Микола Сергійович, 01.07.2002 р.н., уродженець та мешканець Ростовська область, Ремонтнинський район, с.Ремонтне, ВЧ № 58198, рядовий механі- водій ВЧ № 21250-Б. (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 45. Стекольніков Павло Вячеславович, 21.09.2000 р.н., уродженець та мешканець Ханти-Мансийський АО, м. Сургут, молодший сержант, командир танку, ВЧ № 58198 (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 46. Пономарьов Марк Анатолійович, 25.08.1992 р.н., уродженець м. Острогожськ, Воронежської області, мешканець м. Острогожськ, Воронезької області, вул.Кражського, 26, командир відділу розвідки, ВЧ № 58198 (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 47. Овчинніков Антон Сергійович, 28.07.2001 р.н., уродженець та мешканець РФ, Самарська область, Сергіївський район, с. Сидорівка, вул. Кражського, 26, розвідувальник – кулеметник, ВЧ 58198 (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 48. Войкин Ярослав Володимирович, 01.09.1989 р.н., уродженець Московської області, Нарофоминского району, п. Калининец, ст. лейтенант, ВЧ № 31135, командир взводу (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 49. Ізгребін Вячеслав Миколайович, 06.04.1992 р.н, проживаючий: Московська обл., п.Калінинець, б.238, старший сержант, командир танку (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 50. Пічугін Василь Васильович,11.07.1989 р.н., уродженець Республіки Казахстан, проживаючий Московськ обл., Нарофоминский район, п. Калининец (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 51. Воронін Степан Сергійович, 30.11.1999 р.н., проживаючий: м.Челябінск, вул. Чехова, 2Л\74 (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 52. Котов Віктор Альбертович, 11.03.2001 р.н., механік водій ВЧ № 58198 (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 53. Мальцев Савва Васильович, 25.08.1999 р.н., уродженець та житель м. Москва, вул. Велика Спаська, б. 10, кв. 264, старший снайпер ВЧ 31135 (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 54. Савєльєв Олексій Анатолійович, 03.06.2001 р.н., уродженець с. Таложне, Тверської області, мешканець с. Калінінець, Наро-Фомінського району, Московської області, вул. Армійська, 1, старший розвідник, єфрейтор, ВЧ 58198 (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 55. Очиров Тимур Ігорович, 09.03.2001 р.н., уродженець м. Іркутськ, РФ, проживаючий: РФ, Іркутська область, с. Усть-Ординський (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 56. Савін Антон Євгенович, 13.01.2002 р.н., уродженець та проживаючий: РФ, Пермський край, м. Соликаменськ (КП №12022200470000094 від 24.02.2022 за ч. 3 ст. 110 КК України, Роменський РВП);

 57. Ашгалієв Ільяс Алібекович, 10.04.1994 р.н., уродженець Саратовського область, Новоузенський район, сел Основне, Російської Федерації, зареєстрований : Саратовська область Новоузенський район, сел Піщаний мар, вул. Центральна 13, військовослужбовець ВЧ 31135, 23626 дивізія 2 мотострілкова бригада РФ, командир відділення, сержант (КП № №120220480000369 від 28.02.2022 за ч. 2 ст. 110 КК України, Сумський РУП);

 58. 2) Батовський Михайло Юрійович, 03.12.1998 р.н., уродженець м. Владивосток, Російської Федерації, зареєстрований: м. Севастополь, вул. Середній проїзд, 3, кв. 21, військовослужбовець ВЧ 31135, 23626 дивізія 2 мотострілкова бригада РФ, заступник командира взводу, сержант (КП № №120220480000369 від 28.02.2022 за ч. 2 ст. 110 КК України, Сумський РУП);

 59. Челібеев Павло Іванович, 25.02.1995 р.н., уродженець Тамбовськоі області, Токарьовський район, сел. Гладишево, РФ, зареєстрований та проживає: Московська обл., Одинцовський район, м. Одинцово, вул. Маковського, буд. 16, кв. 563, військовослужбовець ВЧ 31135, 23626 дивізія, перший гвардійський Севастопольський полк, 2 мотострілкова дивізія РФ, стрілок зенітчик, рядовий РФ (КП № №120220480000369 від 28.02.2022 за ч. 2 ст. 110 КК України, Сумський РУП);

 60. Телегін Анатолій Валерійович, 09.06.1997 р.н., уродженець м. Ом, Ошська область, Киргизька республіка , РФ, зареєстрований та проживає: Республіка Татарстан, м. Альметьевськ, вул. Геофізична буд.15, кв. 24, військовослужбовець ВЧ 31135, 23626 дивізія, перший гвардійський Севастопольський полк, 2 мотострілкова дивізія РФ, механік водій, рядовий РФ (КП № №120220480000369 від 28.02.2022 за ч. 2 ст. 110 КК України, Сумський РУП);

 61. Гаджиєв Акіф Вагіфович, 23.01.2002 р.н., уродженець республіки Дагестан Дербентського району, аул Вечрик, національність табісаранець, гр. Російської Федерації, освіта професійно-технічна, військовослужбовець в/ч 31134, рядовий стрілок, Московська область, м. Наро-Фомінськ, Нарофомінський район, сел. Калінинець, прож.: РФ, Республіка Дагестан, вул. Дербент, м. Тула, вул. Оболонна, 97 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 62. Поздєєв Андрій Юрійович, 16.06.2003 р.н., уродженець Іркутської області, Баханського району, с. Ирьодкино, росіянин, гр. РФ, військовослужбовець в/ч 31134, за адресою: Московська область, м. Наро-Фомінськ, Наро-Фомінський район, сел. Калінінець, рядовий, навідник-оператор БМ-2, проживаючий за адресою: Іркутська область, Бохарський район, с. Серьодкіно, вул. Молодіжна, 24, кв. 2 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 63. Городовалов Олександр Васильович, 15.04.2000 р.н., уродженець Красноярського краю, сел. Байкіт, росіянин, гр. РФ, освіта професійно-технічна, військовослужбовець в/ч №31134 за адресою: Московська область, м. Наро-Фомінськ, Наро-Фомінський район, сел. Калінінець, прож. РФ, Красноярський край, сел. Байкіт, вул. Юрубчанська, 39, кв. 1 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 64. Дмітрєєв Дмитро Дмитрович, 15.04.2001 р.н., уродженець. м. Москва, РФ, освіта професійно-технічна, військовослужбовець, рядовий, прод. РФ, м. Москва, вул. Свободи, 19, в. 59 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 65. Баканов Костянтин Олександрович, 10.08.1974 р.н., уродженець м. Псков, РФ, росіянин, гр. РФ, військовослужбовець в/ч 3203, старший сержант, заступник командира зводу, прож. РФ, Московська область, м. Наро-Фомінськ, вул. Восточна, 1, кв. 50 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 66. Фонін Олександр Сергійович, 26.02.1982 р.н., росіянин, освіта середня, військовослужбовець в/ч 11385, м. Дзержинськ, вул. Ученична, 20, сержант, заступник командира зводу (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 67. Черкасов Борис Олегович, 04.02.2000 р.н., росіянин, гр. РФ, освіта середня-спеціальна, військовослужбовець в/ч 31134, водій, Московська, область, Наро-Фомінський район, сел. Калінінець, 19, кв. 54 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 68. Булгаков Олександр Михайлович, 20.09.2000 р.н., росіянин, гр. РФ, освіта середня-спеціальна, військовослужбовець в/ч 31134, водій, рядовий, Московська область, Наро-Фомінський район, сел. Калінінець, вул. Армійська, 1 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 69. Смолін Микита Іванович, 11.06.1993 р.н., росіянин, гр. РФ, освіта вища, військовослужбовець в/ч 31134, водій медичного відділу, рядовий, Московська область, Наро-Фомінський район, сел. Калінінець, вул. Армійська, стр. 1 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 70. Зунгруєв Очір Олегович, 17.12.1984 р.н., калмик, гр. РФ, освіта вища, військовослужбовець в/ч 31134, старший офіцер, капітан, Московська область, Наро-Фомінський район, сел. Калінінець, вул. Армійська, стр. 1 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 71. Тухфетов Раміль Ренатович, 10.09.1996 р.н., освіта середня-спеціальна, уродженець Ул’янської області смт. Новоспаське, військовослужбовець в/ч 31134, командир відділення, одружений, зареєстрований: РФ, Московська область, Наро-Фомінський район, сел. Калінінець, вул. Армійського будування, 1 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 72. Кружалов Олександр Юрійович, 24.10.1987 р.н., росіянин, гр. РФ, освіта середня-спеціальна, фельдшер медичного зводу, прапорщик, Московська область, Наро-Фомінський район, робітнице селище Калінінець, вул. Армійська, стр. 1 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 73. Польщиков Микола Валентинович, 03.04.2001 р.н., уродженець Воронежської області, Ольховодкого район, сел. Ольховодка, росіянин, гр. РФ, військовослужбовець в/ч 31134, механік-водій БМП-2, єфрейтор, прож. РФ, Рязанська область, сел. Сарожок, вул. Коровинська, 95, кв. 2 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП);

 74. Морозов Олександр Романович, 08.06.2000 р.н., росіянин, освіта середня-спеціальна, військовослужбовець в/ч 31134, механік-водій, єфрейтор, м. Москва, вул. Молодцова, 31, корп. 2 кв. 126 (КП №12022200480000366 від 27.02.2022, СРУП).Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#російськевторгнення #арміяокупантів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...